Pokud se zajímáte o žehlení, pak máme pro vás zajímavou možnost. Od úterý 29.3. máte možnost testovat v naší redakci systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP.

Moderní žehlení je rychlé a kvalitní díky páře. Se správným pomocníkem to není problém. Společnost Philips vás chce nejen formou tohoto článku, ale i možností testování  seznámit se svou nejrychlejší a nejvýkonnější systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP. S inovativním parním motorem generuje ultra výkonnou páru s tlakem až 6,7 baru, která proniká hluboko do oděvu a urychluje a zlepšuje žehlení. Zároveň nízká hmotnost žehličky přináší pohodlnou manipulaci, snadno klouže po oděvu a v okamžiku odstraňuje to nejhorší pomačkání a redukuje zátěž zápěstí, a to i během napařování ve svislé poloze. Již tedy žádné kompromisy, jen rychlé a snadné žehlení.

Testujte v redakci systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP a získejte dárek

Philips

Protože není nic lepšího než osobní zkušenost, nyní máte jedinečnou příležitost. V naší redakci máte nyní možnost vyzkoušet si tuto žehličku osobně.

Co můžete získat?

Pokud si ji přijdete otestovat, budeme se těšit na vaše zhodnocení. Pokud žehličku vyzkoušíte a splníte podmínky testování, dostanete se do slosování o 2 tyto krásné žehličky. Každá z vás za testování získá dárek – balíček přírodní kosmetiky Ma Provence, ve kterém najdete 2 z těchto produktů:  tekuté mýdlo, sprchový gel, tělové mléko nebo tuhé mýdlo.  

kolaz

Podmínky testování upřesníme na místě. Po ukončení testování vám pošleme dárek od Ma Provance a vybereme dvě z vás, kdo vyhraje systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMPv hodnotě 8 299 Kč

 
Adresa naší redakce je: Praha 1, Myslíkova 25, testování probíhá v čase od 9 – 17.00. Pokud chcete, přineste si sebou nějaké oblečení na žehlení nebo můžete použít to, které bude v redakci k dispozici. Ukončení akce je na rozhodnutí redakce.

 

Jaká je systémová žehlička PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP?

Unikátní technologie OptimalTEMP

Technologie OptimalTEMP zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Již není třeba váhat, přemýšlet a nastavovat, OptimalTEMP zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, navíc zvyšuje účinnost a rychlost žehlení. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTEMP je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi.

Jedinečný výkon a žehlicí plocha

Nová systémová žehlička Philips PerfectCare Elite s příkonem 2 400 W nabízí plynulý výstup páry 125 g/min s tlakem 6,7 barů a parní ráz 420 g/min. Žehlicí plocha T-ionic Glide, nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání. Její nový patentovaný potah se postará o vynikající výsledky, kdy pečlivě navržený tvar a ventilační otvory zajišťují rovnoměrné rozložení páry.

Vodní kámen? Žádný problém

Philips PerfectCare Elite disponuje funkcí Easy De-Calc Plus se zvukovým a světelným upozorněním. Ta umožňuje používat do žehličky vodu z vodovodního kohoutku, protože poskytuje velmi jednoduchý způsob, jak se zbavit vodního kamene a prodloužit životnost žehličky. Vše je velmi jednoduché, když je přístroj studený, jednoduše otevřete knoflík Easy De-Calc a odstraníte špinavou vodu a vodní kámen. Vodní nádržka o objemu 1,8 litru poskytuje možnost nepřetržitého žehlení po více než 2 hodiny a její naplnění je tak ideální pro žehlení skutečně velkého množství prádla.

Vychytávky pro skutečně jednoduché používání

Nová systémová žehlička Philips GC9630 je k provozu připravena během dvou minut. Během používání jistě oceníte zámek pro přenášení, stejně jako možnost doplnění vody do žehličky kdykoliv potřebujte, aniž je nutné přístroj vypínat a ztrácet tak čas. Velmi praktická je i 1,8 m dlouhá síťová šňůra spolu s 1,7 m dlouhou hadicí spojující žehličku se základnou.

Úspora energie

Philips dbá nejen na kvalitu svých produktů, ale i na ekologická řešení. Nová systémová žehlička PerfectCare Elite tak poskytuje i režim ECO se sníženým množstvím páry, ale bez vlivu na výsledky žehlení. Je tak šetrná nejen k životnímu prostředí, ale díky úspoře energie i k vaší peněžence.

Novou systémovou žehličku Philips PerfectCare Elite GC9630 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Její orientační maloobchodní cena je 8 299 Kč.

 Přijďte ji testovat a získejte dárky! Těšíme se na vás.

Reklama