Pokud ráda cvičíte, máte skvělou šanci! Přijďte si zacvičit s Hankou Kynychovou! Máme ještě několik volných míst.

17. 10. v sobotu  od 9.30 hodin si dvacet čtenářek může na 2 hodiny přijít zacvičit s Hankou Kynychovou. Cvičit budete ve dvou skupinách (každá 10 čtenářek).

Vyzkoušíte si cvičící program H.E.A.T. a posilování problémových partií. Následovat bude přednáška pana nutricionisty Martina Forejta a příjemný raut, kde si pochutnáte na zdravých dobrotách (ovoce, sušenky BeBe Dobré ráno a nezapomeneme ani na dodržení pitného režimu)!

H.E.A.T. PROGRAM

 High Energy Aerobic Training nebo-li „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“. Vychází ze základního lidského pohybu - chůze. Chůze a nebo běh se vykonává na specielních běžeckých pásech MAXERRUNNER, které jsou poháněny pouhou lidskou energií. Kdo se bojí sestav při aerobním cvičení, tak tady se jich bát nemusí a dělá totéž. Jak už jste četli, při aerobním tréninku zaměstnáváte a zapojujete všechny svalové skupiny, a není tomu jinak ani u H.E.A.T PROGRAMU. H.E.A.T. PROGRAM je určen pro všechny věkové skupiny. Nezáleží na věku, protože chůzi zvládne každý. Zapojíte všechny svaly na svém těle, spálíte kalorie a psychicky si odpočinete.

Chcete si jít zacvičit se Ženou-in? Pak neváhejte a kontaktuje Zuzanu Sommerovou na telefonním čísle 246 092 445.

Reklama