Jakmile se v dohledu objeví volné odpoledne či celý den, skoro každá maminka nebo tatínek si láme hlavu, jaký zajímavý program pro své ratolesti vymyslet, aby byly děti spokojené a rodiče měli dobrý pocit ze společně stráveného času.

 

Zdá se, že by se mohlo blýsknout na lepší časy, protože v prosinci loňského roku se objevilo v Praze na Zličíně nové rodinné zábavní centrum Beckiland.

 

Jde o centrum, které se rozkládá na ploše větší než 5000 m2 v areálu Avion Shopping Park Zličín. Na této ploše nabízí dětem a jejich rodičům aktivně strávit svůj volný čas.

 

Beckiland není zamýšlen jako koutek na odkládání dětí, ale hlavní myšlenkou je, aby sem chodily celé rodiny společně si hrát a řádit na atrakcích, které zvládnou i rodiče, pokud svým dětem stačí…

 

Nejen děti, ale i dospělí, si mohou zařádit a pohrát na atrakcích, jako jsou mega-šplhadlo, trampolíny, krokodýl, želatinový kopec, adrenalinový park, fun shoot aréna a dobrodružná jeskyně.

Jungle express a  motokáry jsou výsadou dětí. Pro nejmenší je k dispozici koutek pro batolata, který je oddělen od dovádění větších dětí.

 

O bezpečnost dětí dbají rodiče a personál společně. Je zde obslužný personál, který se stará o stravování dětí a rodičů, a personál, který obstarává technické atrakce, jako jsou motokáry, vláček a lezecká stěna. Hlavní starost o hlídání dětí je ale ponechána na rodičích. V případě, že se rodiče rozhodnou na své riziko větší děti (zhruba od 8 let a výše) v parku ponechat samotné, zanechají na sebe kontakt pro případ potřeby.

 

Rodiče, kteří se nezapojí s dětmi do hraní a řádění, si mohou odpočinout a občerstvit se v útulném bistru, kde si přijdou na své jak milovníci populárních kuřecích či zeleninových nugetek nebo hamburgerů, tak špagetoví  fajnšmekři. Není zapomenuto ani na ty, kdo rádi mlsají. Pestrá nabídka dortíků, zmrzliny a jiných sladkůstek se hodí jak ke kafíčku pro rodiče, tak je jistě ocení i děti.

 

V blízké budoucnosti je v plánu maminkám poskytnout kosmetické poradenské služby,  manikúru, pedikúru apod. Pro tatínky bude možnost sledovat sportovní přenosy v klidném koutku u televize.

 

Specialitou Beckilandu je pořádání narozeninových a jiných oslav pro děti. Stačí jen objednat po telefonu nebo on-line z webových stránek a o víc se už nemusíte starat. Odpadnou starosti s přípravou pohoštění a vymýšlením programu pro děti a hlavně s úklidem po akci!!!

 

Nyní startuje nová rozšířená nabídka na oslavy. Jde o 3 balíčky označené jako Želva, Papoušek a Tygr, které vždy obsahují vstup pro oslavence zdarma, dárek pro oslavence, prostřený narozeninový stůl a dětské menu. Papoušek navíc obsahuje točenou zmrzlinu a popcorn pro děti. U Tygra si děti navíc přiťuknou dětským šampaňským a zakousnou se do narozeninového dortu.

 

Kromě těchto párty Beckiland pořádá pro děti různé akce jako karnevaly, přenocování v Beckilandu bez rodičů, soutěže v kreslení nebo různá sportovní klání či kulturní představení.

 

O těchto akcích se děti mohou informovat na webových stránkách www.beckiland.cz. Pokud se stanou členy Jungle clubu Beckilandu, dostávají pozvánky na jednotlivé aktuální akce přímo a vždy vědí, co se v džungli děje.

 

 

Pokud se chcete stát jednou z 20 šťastných, které vyhrají volný vstup pro 2 osoby do Beckilandu zdarma, tak pojďte soutěžit SEM.

 

Slavíte Mezinárodní den žen? Tak přijďte do Beckilandu, protože 8.3. mají od nás všechny ženy k svátku vstup zdarma. Dopřejte si chvilku klidu u kafíčka, děti zatím můžou nerušeně řádit.