Motoristická slavnost Legendy nejsou jen krásná auta a motorky, ale také známé osobnosti, jak zahraniční, tak české. Letošní ročník Legend se ponese i ve znamení autogramiád a to hned dvou oblíbených českých osobností. V sobotu 11. června si na stánku automobilové značky Lexus můžete užít od 13 hodin autogramiádu oblíbeného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha a v neděli 12. června na stánku Toyoty od 14 hodin autogramiádu snowboardistky Evy Samkové.

pohlreich

Zdeněk Pohlreich (* 10. dubna 1957) je český šéfkuchař, gastronom a moderátor pořadů Ano, šéfe!, Na nože!, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe!, Teď vaří šéf!, Rozpal to, šéfe! a Vařte jako šéf!. Je autorem několika svých knih o vaření a majitelem dvou velice prestižních restaurací, Café Imperial a Divinis Ristorante.

Eva Samková (* 28. dubna 1993) je česká snowboardistka závodící ve snowboardcrossu a olympijská vítězka v této soutěži na Zimních olympijských hrách 2014 v Soči. Na X Games 2014 v coloradském Aspenu vybojovala druhé místo. V letech 2010, 2011 a 2013 se stala juniorskou mistryní světa.

samková

Vstupenky na akci zakoupíte v předprodeji v síti Ticketpro. Více informací na www.legendy.cz, na Facebooku Legendy – Automobilová slavnost nebo v nové aplikaci Legendy 2016.

Reklama