Restaurace Bright Light – Pub Mušketýr

je společnost, která má 13letou tradici a poskytuje restaurační služby českým i zahraničním hostům a cestovním kancelářím. Jedná se o českou restauraci (pub), která je umístěna v samém centru Prahy.

 

Restaurace se nachází 100 metrů od Staroměstského náměstí. Její kapacita je 200 míst a je rozdělena do dvou pater. Suterén je zaměřen na hosty, kteří vyhledávají útulné prostředí s možností poslechu muziky. V přízemí je příjemné prostředí a atmosféra pravé české pivní restaurace. V celém komplexu jsou umístěny obrazovky pro přenos sportovních a jiných mezinárodních přenosů a možnost bezplatné připojení WiFi.

 

Název restaurace je Restaurace Bright Light – Pub Mušketýr. Bright Light proto, že má v jedné části restaurace umístěna známá světla firmy Philips bright light, které dodávají lidskému organismu energii, zlepšení nálady a mají léčivý charakter.

Hosté si mohou vybrat z 5 druhů lahodného piva z královského pivovaru Krušovice. Kromě výborného, dobře chlazeného piva nabízí chutné české víno z moravských vinic z oblasti Velkých Pavlovic. Víno je buď stáčeno přímo ze sudů, nebo je výběr speciálních ročníkových vín.

 

Kuchyně restaurace nabízí typicky česká jídla - například guláš s houskovými knedlíky, svíčkovou omáčku s knedlíky, nebo specialitou jsou pečená vepřová kolena, křehká pečená kachna, sladkovodní pstruh a jiná oblíbená česká jídla. V našem jídelníčku jsou i některá vybraná jídla mezinárodní kuchyně včetně zeleninových salátů a vegetariánských specialit.

 

Od měsíce června připravujeme ve vinárně romantické večery při klavíru.

 

Jsem ráda, že jsem Vám mohla představit naši Restauraci Bright Light – Pub Mušketýr, která nabízí hostům stále vysoký kvalitní standard ve středních cenových relacích.  

 

Vše o příjemném posezení a nabídce lahůdek v centru Prahy hledejte na stránkách http://www.brightlight.wz.cz