Mazance, jidáše nebo velikonoční zajíčky či kuřátka, velikonoční nabídka ručně vyráběných pekařských výrobků zahrnuje všechny oblíbené položky.  Mezi nejprodávanější patří již tradičně velikonoční mazance, ale díky lahodné tvarohové nebo povidlové náplni se těší oblibě i ty další. Ručně vyráběné velikonoční pečivo bude k dostání ve všech 46 hypermarketech Tesco s vlastní pekárnou, a to až do neděle 1. dubna.

Pokud nemáte pečení příliš v oblibě nebo před velikonočními svátky jednoduše nevíte, kam dřív skočit, vyrazte do obchodů Tesco. Místní pekaři totiž vědí, co mají zákazníci rádi a dokáží jim připravit doslova velikonoční pomyšlení. „V sortimentu máme širokou řadu velikonočního pečiva, které je o trochu náročnější na výrobu a tudíž ho u konkurence nenajdete. Jde především o velikonočního zajíčka, velikonoční rohlíček a velikonoční kuřátko. Zároveň se snažíme držet tradice, ke které neodmyslitelně patří mazance a jidáše. U máslového mazance s medem jsme letos nově rozinky nahradili čokoládovými pecičkami,” uvádí Jaroslav Heptner, produktový specialista pro pekárenské výrobky společnosti Tesco.
tesk1.jpg

V Tescu se o Velikonocích peče až 4 x denně

Všechny velikonoční výrobky připravují pekaři v pekárnách, které jsou umístěny přímo v obchodech Tesco, a to od navážení surovin, přes přípravu těsta, tvarování produktů až po samotné pečení. „Abychom našim zákazníkům zaručili maximální čerstvost, pečeme všechny produkty minimálně dvakrát denně. Nyní poptávka vrcholí, a proto pečeme i třikrát až čtyřikrát za den,“ uvádí Jaroslav Heptner.

Velikonoční pečivo připravují pekaři ze dvou druhů kynutého těsta. Základem je česká mouka, cukr, sůl a droždí. První těsto obsahuje navíc margarín a vodu. Ve druhém je pak veškerý margarín nahrazen máslem a medem.  Dozdobení samotných produktů je také velmi důležité. Jíme i očima, a proto pekaři v Tescu volí mandle a dekorační cukr, do koláčů pak přidávají tvarohovou náplň a povidla.

Kdy a jak si nakoupíte

Všechny obchody Tesco budou mít o Velikonocích standardní otevírací dobu.  Hypermarkety s běžnou otevírací dobou Nonstop nebo do 24:00 jsou v neděli 1. 4. otevřeny do 23:00. Ostatní hypermarkety jsou v neděli 1. 4. 2018 otevřeny dle běžné otevírací doby. Na Velikonoční pondělí pak zůstanou všechny obchody Tesco zavřené tak, jak to ukládá zákon. Hypermarkety s běžnou otevírací dobou Nonstop budou v úterý 3. 4. otevřeny od 6:00, ostatní hypermarkety dle běžné otevírací doby. Kompletní sortiment velikonočního pečiva bude k dostání ve všech 46 hypermarketech Tesco s vlastní pekárnou, a to do neděle 1. 4. Zákazníci si mohou velikonoční pečivo objednat také on-line prostřednictvím služby Tesco Potraviny on-line a nechat si jej dopravit až domů.
5abb5b88e6b88obrazek.png

Více informací naleznete ZDE.

Reklama