Tak máme za sebou druhou adventní neděli a řada z vás už má na svém kontě velmi slušné množství bodů. Pokud jste s výsledky Vašeho soutěžení zatím nespokojena, nebo si chcete skóre ještě vylepšit, máte dnes další šanci! Projděme si, co Vás dnes čeká!

První možnost
Vaším úkolem bude dosáhnout stavu 400 přihlášených osob. Tento údaj najdete na hlavní straně v redakční liště - na jejím pravém konci. Pokud dosáhnete tohoto počtu v čase od 10:00 do 11:00, všichni se účastníte losování o bonusových 5000 bodů! Navíc, pokud se nám podaří zjistit, která z vás byla přesně čtyřstá, odměníme ji také 5000 body. Takže důležité bude se také snažit být stále poslední přihlášená :-).To za to stojí, ne? 

Druhá možnost
Ta je tu hlavně pro ty, které nechtějí o Vánocích moc přibrat a přitom si chtějí pochutnat. Napište nám proto na adresu redakce@zena-in.cz Vaše recepty na zdravé vánoční hodování, mlsání a trávení času. Ty nejlepší vydáme a odměníme v rozmezí od 500 do 2000 bodů.

Třetí možnost
Dnes večer na ty, kteří se přihlásí i v tuto dobu, čeká někde v článcích z hlavní strany kuponek "Seber 3000 bodů". Hledat můžete v čase 19:00 - 21:00. Sebrat ho můžete jen jednou a body se vám po kliknutí na obrázek připíší automaticky. (Měly by - pokud budete mít nějaké reklamace, piště je prosím na programátora kuponku Lukáše: lukas.cejka@zena-in.cz

Dohromady tak můžete nasbírat až 10 000 bodů jen za dnešní den! Držíme všem palce!

A nezapomeňte, dnes začíná velký piškvorkový turnaj! Pokud jste přihlášená, v deset hodin dostanete přiřazeného hráče a pod odkazem hry v liště byste jednu měla mít rozehranou! A pokud je protihráčem redakce, hrajete první kolo s počítačem! 1. kolo poběží od 10. 12. od 10:00 hodin do 12. 12. do 10:00 hodin. Celý turnaj skončí nejspíš až v lednu a pofrčí to! Tak pozor, ať máte čas na zápasy!

Protesty se mohou podávat do 12:00 hod na marketa.brenikova@zena-in.cz

Reklama