Lipton

Výstava dokumentárních fotografií „Příběh čaje“ vás zavede na čajové plantáže v keňském Kerichu, kde se zpracovává čaj později prodávaný pod značkou Lipton. Barevné velkoformátové fotografie vás seznámí s pěstováním a dalším zpracováváním čaje, ale přiblíží také práci a každodenní život sběračů čaje a jejich rodin. Výstavu si můžete zdarma prohlédnout každý den od 20. října do 15. listopadu 2009 na nám. Republiky v Praze, v blízkosti domu U Hybernů.

Lipton

Lipton

Výstavu „Příběh čaje" slavnostně zahájí Ing. Petr Hejma, starosta Prahy 1, který nad celou akcí převzal záštitu. Společnost Unilever, pořadatel výstavy, při této příležitosti daruje Nadaci dřevo pro život peněžitý dar ve výši 50 000 Kč. Šek převezme z rukou Andrey Jandové, Communication Manager společnosti Unilever, ředitel nadace Ing. Jan Řezáč. Částka bude použita na výsadbu stromů a vzdělávací program pro děti.

Lipton

Lipton

Unilever je jedním z největších světových dodavatelů rychloobrátkového zboží se silnými kořeny ve více než 100 zemích světa. Hlavním posláním společnosti Unilever je vnášet do života Vitalitu. Vitalita naplňuje každodenní potřeby lidí v oblasti výživy, hygieny a péče o tělo prostřednictvím značkových výrobků, které lidem umožňují dobře se cítit, dobře vypadat a mít více ze života. Unilever působí i v České republice, kde zaměstnává přibližně 900 zaměstnanců.

Značky společnosti Unilever na českém trhu: Rama, Flora, Perla, Hera, Knorr, Hellmann's, Lipton, Algida, Míša, Dove, Rexona, Axe, Signal, Timotei, Cif a Domestos.

Reklama