Krásné ženy, prestižní módní značky, program plný soutěží, zábavy a hodnotných dárků – takový bude 22. říjen v obchodním centru Atrium Flora! OC Atrium Flora myslí na vás, a proto na všední den připravilo naprosto nevšední happening. 

Během tohoto dne se deset finalistek, které získaly na Facebooku nejvíce likes (“líbí se mi“), utká v několika disciplínách, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani módní přehlídka. Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu 22. října od 11.00 do 18.00 hodin. Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a dokonce ani taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qaši a další).

Flora

Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 50 000 Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Bez výhry ale neodejdou ani další dvě nejkrásnější finalistky. Soutěžící na druhém místě získá poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky v hodnotě 15 000 Kč.

Fotografie přihlášených soutěžících najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Kompletní informace o akci jsou k dispozici na webových stránkách: www.atrium-flora.cz

Flora

 

Reklama