zmrzka.jpg

Foto: Prima Zmrzlina

Přijďte si k nám do redakce zamlsat. Na našem dvorečku pro vás máme připravený mrazák plný výborných kousků. Prima Zmrzlinu můžete přijít ochutnat od 14. do 25. června vždy od pondělí do pátku (9:00 – 16:00).
 
Najdete nás v centru Prahy na adrese Myslíkova 25, Praha 1. Stačí zazvonit na zvonek ŽENA-IN.
 
A na jaké nanuky se můžete těšit?

Pegas Premium White

Pegas Premium White je první z novinek z řady Pegas Premium. Zaujme milovníky bílé čokolády. Lahodná smetana provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády, která při vašem prvním ochutnání jemně křupne na jazyku. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří tak důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

Cena: 29,90 Kč
60c1e036eaa1cobrazek.png
 
Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

60c1f6a3f28dfobrazek.png
Cena: 29,90 Kč

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut

Pozor, varování! Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut umí způsobit tak dokonalý koncert chutí, že už možná nebudete chtít ochutnávat jiné zmrzliny. Lahodný smetanový krém plný karamelu je zalitý mléčnou čokoládou s pořádnou porcí glazovaných ořechů. Karamel v kombinaci s vanilkovou zmrzlinou tak právem patří k nejoblíbenější volbě většiny z nás, jeho perfektně sladěná chuť nemá konkurenci. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

Cena: 29,90 Kč
60c1e0955fbf0obrazek.png
Mrož jahodový v tmavé polevě

Klasický a také všemi oblíbený jahodový Mrož v tmavé polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Právě proto, že se jde při výrobě tou nejpřirozenější cestou, není divu, že se odstíny Mrože v průběhu roku mohou lišit. Chuť jahod je zde nejdůležitější, proto se do Mrože Prima používají pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a přirozenou barvu.

Cena: 16,00 Kč
60c1e0c52461aobrazek.pngMrož jahodový v bílé polevě

Mrož je jedna z nejoblíbenějších zmrzlin na tuzemském trhu, a proto není divu, že se dočkal i zahalení do bílé polevy, která se těší čím dál větší oblibě. A je proč! Za jeho typickou chuť může extra porce poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50 % pečlivě vybraných vyzrálých jahod. Jahody i zde, stejně jako v případě klasického Mrože, hrají hlavní roli. Musí být použité pouze ty čerstvé, kvalitní a včas sklizené.

Cena: 16,00 Kč
60c1e0efb169dobrazek.pngMrož Smoothie Mango

Novinkou, která rozhodně stojí za pozornost i ochutnání, je pro letošní sezónu Mrož Smoothie Mango, jemná zmrzlina s bezkonkurenčními 45 % manga. Ideální osvěžení do horkého léta potěší všechny milovníky ovocných zmrzlin. Stále oblíbenější příchuť manga svojí svěží a přitom sladkou chutí jednoduše oslní i ty, kteří doposud holdovali pouze smetanovým zmrzlinám. Mrazivě dobré smoothie, které byste si zkrátka letos neměli nechat ujít.

Cena: 15,00 Kč
60c1e107244f1obrazek.png
Mrož Smoothie Jahoda

Novinka letošního léta patří všem, kteří milují jahody na všechny způsoby. Když prozradíme, že obsah jahod je v nanuku 45 %, není třeba váhat a můžete rovnou ochutnávat. Svěží a přesto sladká chuť se perfektně snoubí s vůní jahod, jenž vás doslova okouzlí už při rozbalování. Na co ještě čekáte? Běžte jej rovnou ochutnat.

Cena: 15,00 Kč
60c1e11b74c88obrazek.pngPráskač

Prásk, prásk, prásk! Hned po prvním líznutí pochopíte, proč má tohle jméno. Tato novinka z řady vodových zmrzlin má rozhodně co nabídnout, a to nejen dětem. Osvěžující chutě jahody, pomeranče a limetky doplňuje poleva s práskacím cukrem, který vykouzlí úsměv. Hravý a atraktivní design a exploze chutí v jedné jediné zmrzlině. Tuhle práskací zábavu si letošní léto rozhodně můžete dopřát.

Cena: 11,00 Kč
60c1e16324465obrazek.png

PRIMA ZMRZLINA A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Česká společnost PRIMA ZMRZLINA, která v Opavě vyrábí zmrzliny PEGAS, MROŽ, KUBA, PARÁDA a další, se soustředí na to, aby svou výrobou a následnou distribucí zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu. Používá kvalitní lokální nebo geograficky nejblíže dostupné suroviny, UTZ certifikované kakao a naopak ve zmrzlinách nenajdete palmový olej. Koupí českých zmrzlin podpoříte domácí potravinářský průmysl a sobě dopřejete nejen kvalitní laskominu, ale i dobrý pocit k nezaplacení. Více o společenské odpovědnosti společnosti Prima zmrzlina si můžete přečíst na http://primazmrzlina.cz/spolecenska-odpovednost/.

Akce proběhne za dodržení všech platných hygienických nařízení.

Přejeme vám Prima léto!
Vaše PRIMAZMRZLINA.CZ
5ef33e30aebeaobrazek.png

Reklama