V adventním období přichází do kin nová láskyplná komedie režisérky Lenky Kny Přijde letos Ježíšek?. Po dlouhých letech se spolu opět sešli před kamerou herecká a manželská dvojice Libuše Šafránková a Josef Abrhám. Jak jim to spolu sluší, se můžete přijít podívat už dnes.

Přijde letos Ježíšek? je příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti. Zda uvěří i dospělí, o tom je poetický vánoční film v hlavních rolích s Libuší Šafránkovou, Josefem Abrhámem, ale také například s úspěšnou mexickou herečkou Aislinn Derbez, která odehrála svoji roli dcery Penélope částečně v češtině.

safrabr

Libuška Šafránková s Josefem Abrhámem společně po letech před kamerou

Děj filmu

Šarmantní šedesátník José (Josef Abrhám) se vrací po třiceti letech z emigrace v Mexiku do rodné Prahy. Podlehne totiž naléhání své mexické manželky Dolores, která věří, že pro jejich dceru Penélope, která se marně snaží otěhotnět, je poslední nadějí zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské jezulátko.

José má z návratu obavy, protože ví, že by mu mohl přinést nečekaná překvapení, která mají podobu jeho dávného kamaráda Rudy (Václav Postránecký), ale hlavně jeho bývalé lásky Květy (Libuše Šafránková).
Zda byly jeho obavy zbytečné, nebo oprávněné, to už se dozvíte, když se na film vypravíte do kina.

A vezměte sebou i své děti, ať se dozví něco o legendárním Pražském jezulátku a mají krásné Vánoce.  

Filmová fotogalerie: (10 fotografií)

Přijde letos Ježíšek? (2013)

jezisekpklaka

Přijde letos Ježíšek? v kinech od 5. prosince 2013!

Scénář: Karolína Dubová, Lenka Kny
Spoluautoři scénáře: Daniela Fischerová, Hana Cielová, Jan Rudovský
Režie: Lenka Kny
Hrají: Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Václav Postránecký, Dolores Heredia, Aislinn Derbez, Igor Chmela, Danica Jurčová, Radúz Mácha, Marian Roden, Oldřich Vlach a další.

poskytnutý materiál: www.prijdeletosjezisek.cz/wordpress/

Reklama