Chcete vyhrát Instax a další krásné ceny?

Pochlubte se s občerstvením, které jste připravili, nebo tím, kterým vás překvapili hostitelé. Nahrajte svoji fotku na www.spravnanavsteva.cz a vyhrajte fotoaparáty Instax nebo další ceny.

Fantazii se meze nekladou. Vyfoťte třeba zákusky nebo koláčky, které se obzvláště povedly, zaměřte se na chlebíčky, na které se doslova sbíhají sliny, nebo si udělejte rodinné foto s celým prostřeným stolem. Fotografii pak jednoduše nahrajete na webových stránkách, přidáte jméno a kontakt, a můžete se těšit na fotoaparáty Instax, stylové plecháčky nebo spoustu pralinek Diana z tradiční čokoládovny ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž probíhá od 23. dubna až do 19. května 2019.
5cc831e89351dobrazek.png

Na SPRAVNANAVSTEVA.CZ najdete kromě soutěže také průvodce „etiketou správné návštěvy”. Chcete se vtipnou a zároveň poučnou formou dozvědět, jak byste na takovou návštěvu měli přijít? Co si vzít s sebou, jak se chovat nebo kdy poznat, že je správný čas odejít? Ponořte se do článků a určitě zjistíte něco, co jste zatím nevěděli.

A jestli si nevíte rady, co vzít jako dárek na tu správnou návštěvu, nebo čím pohostit návštěvníky u sebe doma, nechte se inspirovat právě sortimentem čokoládovny Carla. Pralinky Diana najdete v obchodech ve variantě s mléčnou i hořkou čokoládou, v každé z nich se pak skrývá lískooříšková náplň a celá jádra lískových ořechů.

Diana má přitom na našem území obrovskou tradici. S výrobou čokolády pod touto značkou se začalo už na konci 19. století a v dobách první republiky byla známá po celém světě. V 90. letech sice oblíbené čokolády a další výrobky s touto značkou na čas zmizely z pultů, tradiční značku Diana si ale zanedlouho vzala pod svá křídla právě královédvorská firma Carla. I díky tomu si dnes můžete koupit pralinky Diana ve většině obchodů v Česku.

Více informací naleznete zde.

Reklama