Někdy dojde k situacím, při kterých je člověku pořádně trapně. Na jednu takovou vzpomíná čtenářka V19, která odcestovala s partnerem na rekreaci ROH...

Trapas na zájezdě, přečtěte si o něm v příspěvku čenářky V19...


Dobrý deň, možno trocha odbočím od témy, ale okrajom sa predsa dotýka danej témy.

Spomínam si ako sme boli na svadobnej ceste v Harrachove - dostali sme rekreáciu od ROH. Je to tak cca 500 km, cestovali sme ROH vlakom s prestupom v Blave a v Brne, takže sme prišli riadne unavení do cieľa. Sotva sme vydržali pri večeri, kde bolo samozrejme uvítanie rekreantov a hurá spať. Boli sme tak unavení, že sme zaspali na raňajky a vedúca rekreantov nás prišla zobudiť. Boli sme v tej skupine najmladší. Pri stole sedeli s nami manželia - dôchodcovia. Pán sa pod fúzy usmieval a jeho pani sa nezdržala komentárov, či nám nestačila noc ap. Cítili sme sa trápne a to podotýkam, že sme fakt spali bez akýchkoľvek radovánok v posteli.

Pekný deň V19

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

jenga

Reklama