schauma

Sehnat dnes pro dítě místo ve školce je pro rodiče mnohdy nadlidský úkol. A když už naše zlatíčko do školky chodí, přejeme si, aby tam bylo šťastné a spokojené. S tím souvisí vybavené třídy, kreativní hračky, upravené hřiště či zahrada a také dostatek aktivit podporujících zdravý rozvoj dětí. K tomu všemu je však zapotřebí dostatek financí, které mnohdy školkám chybí. Značka Schauma KIDS proto přichází se zajímavou soutěží Schauma školkám. Mateřská škola, která zvítězí, získá finanční částku 100 000 Kč pro svůj další rozvoj. V soutěži vyhraje nejzdařilejší a nejoriginálnější koláž, kterou vytvoří samotné děti. Vyplňte registrační formulář na www.schaumaskolkam.cz a vyhrajte!

schauma

Do soutěže Schauma školkám se mohou zapojit všechny mateřské školy v České republice, které do 31. července 2010 vyplní registrační formulář. Na základě této registrace pak školka obdrží hrací balíček, který obsahuje hrací plachtu a sadů dárků pro děti.

Na co bude potřeba hrací plachta? Děti na ni společně s paní učitelkou nalepí minimálně 7 etiket z produktů Schauma KIDS (jde o výrobky šampon Jahoda, šampon Multivitamín a sprej Jahoda) a vytvoří z ní tak koláž podle své fantazie. K nalepeným etiketám totiž mohou ještě cokoli dokreslit nebo domalovat - fantazii se meze nekladou!

Hlavním kritériem hodnocení bude právě projevená originalita a kreativita při začlenění nasbíraných etiket do celkového výtvarného díla.
Pro svoji práci budou mít děti přitom dostatek času. Hrací plachtu je nutné odeslat nejpozději 10. listopadu 2010 zpět organizátorovi soutěže. Z důvodu zachování anonymity pro účely hodnocení, získá každá školka při registraci identifikační číslo. Vyhlášení vítězné mateřské školy proběhne ještě do konce roku 2010.
A aby děti tato kreativní činnost bavila ještě více, dostanou od značky Schauma za svoji účast již v průběhu soutěže přímo ve školce malý dárek. Stačí být mezi prvními, kdo přinese a nalepí etiketu z produktu Schauma KIDS na hrací plachtu.

schauma

TIP! TIP! TIP!

Umístěte hrací plachtu na dobře viditelné místo, děti i rodiče tak budou mít své sběratelské úspěchy každý den na očích a vytvořený obraz udělá radost nejen jim samotným, ale zaujme všechny návštěvníky školky.