Využijte skvělou nabídku! Až do pondělí 19. 1. mají klienti VZP možnost přihlásit svoje děti na týdenní ozdravný pobyt „Sněhulák“ v Orlických horách, a to za pouhých tisíc korun.

Všeobecná zdravotní pojišťovna v Královéhradeckém kraji připravila pro své malé pojištěnce ve věku 8 - 16 let týdenní zimní ozdravný pobyt "Sněhulák" - týden plný lyžování, koulování a her.

Ozdravný pobyt se koná v termínu 24. – 31. ledna 2009 v lokalitách Orlické záhoří, chata Perla a Deštné v Orlických horách, chata Radost.

Kapacita Sněhuláka 2009 je omezená, proto bude přijato pouze prvních 100 nejrychlejších zájemců. Takže neváhejte a přihlaste své ratolesti za pouhých 1000 Kč ještě dnes. Všechny potřebné informace naleznete na www.vzp.cz/snehulak. Uzávěrka přihlášek je již 19. 1. 2009.

V případě přijetí vašeho dítěte vás pozveme na úvodní informační schůzku ve středu 21. 1. 2009 od 18.00 do Hradce Králové (Aldis - Eliščin sál). Na místě se dozvíte všechny důležité informace týkající se ozdravného pobytu "Sněhulák 2009". Účast na schůzce je v případě potvrzení výběru vašeho dítěte nezbytná!

Jako bonus si můžete z této schůzky odnést lyžařskou přilbu pro své dítě zcela zdarma! Tento bonus poskytneme v případě splnění podmínek pro čerpání příspěvku na ochranné pomůcky pro dítě. Kompletní pravidla pro čerpání tohoto příspěvku naleznete na www.vzp.cz/helmy.