Milé čtenářky, moc rádi bychom vás pozvali na kulinářský event, který plánujeme v úterý 5. 2. 2019 od 17:00 v pražském kuchyňském studiu Bright studio. Hlavním tématem bude zdravý jídelníček, partnerem akce je značka Bonduelle a jejich výtečné produkty. Naše redaktorka rubriky Vaření Elly právě sestavuje recepty, na kterých si pochutnáme.
5c5068aee6a4aobrazek.png

Mezi připravovanými pokrmy budou i polévky. Vyzkoušejme balení Bonduelle Cream Soup, balíček zeleninové směsi, ze kterého vykouzlíte lahodný pokrm během pár chvil. Tyto polévkové směsi obsahují již opracovanou a naporcovanou mraženou zeleninu, která si díky rychlému šokovému zamrazení udržela stejně vysoký obsah vitamínů a minerálů, který měla ve chvíli sklizně ve své nejvyšší zralosti. Zeleninovou polévkovou směs Bonduelle stačí přidat do vody či bujón, pár minut povařit, rozmixovat a pak si už jen vychutnávat chvíle klidu. Kromě toho ale také ochutnáme čočkový salát, naložené žampiony a další dobroty.
5c5068c241b00obrazek.png

Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete. Samozřejmě si zase připravíme milé dárečky od značky Bonduelle a dobrou náladu, která na našich akcích panuje.
5c5068cc20025obrazek.png

Chcete se akce zúčastnit? Pak nám vyplňte krátký dotazník. Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být na našem webu přihlášená a zaregistrovaná.

Dotazník najdete na této stránce.

Více inspirace najdete ZDE

Reklama