Přihlašte se do soutěže!

 

Bomton Cup je příležitost pro všechny šikovné kadeřníky a vizážisty mít volné ruce při proměně tváře svých modelů a modelek. Bomton Cup je zároveň i šance pro všechny ženy, které touží po změně image a mají odvahu vyzkoušet si roli modelky. Takže pokud toužíte po změně, máte možnost se přihlásit!

 

 

Kadeřnické a kosmetické studio BOMTON vyhlašuje třetí ročník mezinárodní soutěže o nejlepší změnu image -  BOMTON CUP 05

 

Info a přihláška na www.bomtoncup.cz . A šanci může využít opravdu každá z vás.

 

Záznam neveřejného semifinále na live.atlas.cz  od nočních hodin 14. 5. 2005.

 

Bomton Cup je příležitost pro všechny šikovné kadeřníky a vizážisty mít volné ruce při proměně tváře svých modelů a modelek. Bomton Cup je zároveň i šance pro všechny ženy, které touží po změně image a mají odvahu vyzkoušet si roli modelky.

 

Soutěž pořádá Bomton, a.s. ve spolupráci s generálním partnerem Pytlík s.r.o.

 

  • Praha, 17. ledna 2005 – Vlasové a kosmetické studio Bomton vyhlásilo už 3. ročník mezinárodní soutěže, o nejlepší změnu image BOMTON CUP 2005. Bomton Cup je orientován na „obyčejný život“ a „širokou veřejnost“. Přihlásit do soutěže se může opravdu každý. Bomton Cup 05 dává šanci každé „vlasaté ženě“, která chce změnit svoji image a navíc zkusit roli modelky. Zároveň je tu šance i pro všechny kadeřníky, vizážisty a stylisty, vyzkoušet si své umění v mezinárodní konkurenci.   
  • Základním prvkem soutěže je proměna tváře zásahem kadeřníka a vizážisty. Doplněna je výběrem oděvu, korespondujícím s novým lookem.  Výsledkem soutěže by měla být nová image, sladěná s temperamentem a typem osobnosti. Kadeřníci mají naprosto volné ruce při její tvorbě, záleží jen na jejich tvůrčím potenciálu, míře představivosti a smyslu pro krásu.

 

  • O zdařilosti proměn rozhoduje porota, která je složená z odborníků, zástupců médií, partnerů a celebrit. Garantem její nezávislosti je L´Oréal ČR.

 

  • Bomton cup 05 probíhá ve třech kolech. Jarní výběrové kolo dává šanci zájemcům z celé ČR a zahraničí, do semifinále v květnu postupuje 30 vybraných autorů a do finále v září pouze 12 vítězných. Zahraničním týmům budou uděleny divoké karty v omezeném počtu přímo do finále. 

 

  • Pořadatel  připravil ve spolupráci s mediálním partnerem soutěže, portálem ATLAS.CZ, audiovizuální záznam neveřejného semifinále, které se koná ve dnech 14-15. 5. 2005 v Praze, sledovat ho bude možno na live.atlas.cz od nočních hodin 14. 5. 2005.  Záznam bude obsahovat vedle soutěžních proměn a jejich postupů i rozhovory s jejich autory a modelkami. Na vlastní oči mohou diváci sledovat pokud  možno proměnu obyčejných a mnohdy nevýrazných tváří žen do podoby zajímavých krásek s vlastním charisma. V semifinále se utkají soutěžní týmy z celé ČR  a SR.

 

 

  • Šanci dostává při volbě favorita v semifinále i finále veřejnost. Sms hlasování, podporované Rádiem Kiss 98 fm, probíhá v letních měsících na www.bomtoncup.cz a v tisku. Projekt sms hlasování bude ukončen až při závěrečné megashow a Cena diváků byla udělena v rámci večera zástupcem Rádia Kiss. 

 

  • Loňský Bomton Cup vyvrcholil velkým finálovým večerem ve Státní Opeře v Praze. Celé finále bylo inspirováno zákulisím filmového natáčení „bondovek“. Večerem provázel  charismatický herec Tomáš Hanák a skvělá muzikálová zpěvačka Tereza Duchková. Více na www.bomtoncup.cz
  • Finálová megashow letošního roku, spojená s vyhlášením výsledků, proběhne 19. 10. 2005 v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti a jejím námětem je tentokrát svět počítačových her, svět nekonečných možností. Moderátorem letošní megashow bude Richard Krajčo. Výherce soutěže obdrží od pořadatele soutěže – vlasového studia BOMTON a.s. hlavní cenu osobní automobil a putovní trofej Bomtonu. Od společnosti L´Oréal Professionnel týdenní stáž Academy Saks v Londýně a k prestižním cenám patří i Cena Gala Trophy měsíčníku Hair and Beauty.  I letos bude celá megashow orientována na pobavení a údiv diváků a záznam z ní bude vysílat Česká televize a TV Óčko.

 

Více informací na www.bomtoncup.cz 

Reklama