Trápí vaše dítě problémy s váhou? A chcete s tím něco udělat? Podpořte ho! Internetový portál www.ZijZdrave.czVšeobecné zdravotní pojišťovny nyní připravuje on-line rodinnou reality show, která vám pomůže postupně upravit váhu vašeho dítěte, vyznat se v záplavě (často protichůdných) informací o zásadách vyváženého dětského jídelníčku a podpoří vás ve společných pohybových aktivitách. Bojujte s nadváhou svého dítěte a zajistěte mu zdravější budoucnost. Bez vaší podpory to nezvládne.

žijzdravě

Co čeká na účastníky reality show?

Dětskému účastníkovi reality show se budou po dobu tří měsíců věnovat odborníci, a to na bázi pravidelných odborných konzultací v pražských specializovaných centrech. Kromě pediatra a dětského obezitologa, MUDr. Zlatka Marinova, bude o dítě pečovat také výživový specialista a pohybový instruktor. Ti pomohou celkově zlepšit životního styl dítěte i celé rodiny. Průběh reality show bude zaznamenáván formou fotografií a videí na stránkách www.ZijZdrave.cz.

Jak se přihlásit?

Do reality show se mohou přihlásit rodiny s minimálně jedním dítětem ve věku do 15 let, které trpí obtížemi s váhou. Alespoň jeden z jejích členů musí být v době konání reality show pojištěný u Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR. Rodina dále musí být členem Klubu ŽijZdravě internetového portálu www.ZijZdrave.cz. Registrace do reality show probíhá na emailové adrese info@zijzdrave.cz, na kterou rodiny musí zaslat motivační dopis a svoji fotografii nejpozději do konce 31. 7. 2012. Výběr jedné vhodné rodiny bude proveden odbornou porotou pod vedením MUDr. Zlatko Marinova. Informace o výsledcích výběru budou uveřejněny na webu www.ZijZdrave.cz.

Vlastní reality show odstartuje v září a potrvá do konce listopadu. Více informací najdete na www.ZijZdrave.cz. Prohlédnout si můžete i záznam předchozí reality show.

VZP

O projektu Žij zdravě

Cílem preventivního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny s názvem Žij zdravě je zvýšit povědomí veřejnosti o obezitě jako vážném celospolečenském problému, přispět ke změně chování českého obyvatelstva a napomoci k dodržování tzv. Rovnice zdravého života, která říká: lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít.

žijzdravě

Reklama