Přihlaste svého partnera, kamaráda, manžela... Letos budete mít šanci zvolit při akci Muž roku ČR a SR také Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz! Vyberete ho vy, milé čtenářky!

Muz roku 2011

Třináctá volba Muže roku ČR a pátá volba Muže roku SR bude mít jednu zvláštnost. Souběžně s ní totiž proběhne také historicky první volba Muže roku magazínu ŽENA-IN.cz! Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční tato celorepubliková akce v Náchodě, společně s akcí Den dobrých skutků 24. a 25. srpna 2012.

  • Co: Den dobrých skutků, volba Muže roku 2012
  • Kdy: 24. a 25. srpna 2012
  • Kde: Městské divadlo v Náchodě

Muz roku 2011

„Pro návštěvníky Městského divadla je připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a exkluzivní soutěže,“ prozradil nám organizátor akce David Novotný. Celý výtěžek Dne dobrých skutků bude věnován na charitativní účely a na rehabilitaci jednoho z dřívějších Mužů roku Martina Zacha.

Jak jsme již zmínili, pořadatel celé akce je David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha. Produkci zajistí Renata Říhová z Pardubic a Petra Jansová. Choreografie se ujme Rostislav Janků. Do poroty Muže roku 2012 usedne také zástupce redakce magazínu ŽENA-IN.cz.

Přihlaste své chlapy do Muže roku 2012

Muz roku 2011

Třináctá volba Muže roku se uskuteční v pátek 24. 8. 2012 od 20.00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 13. 5. 2012, požadavky jsou věk 20 až 29 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk.

  • Přihlášky do: 13. 5. 2012
  • Požadavky: muži ve věku 20 až 29 let, občanství ČR či SR
  • Hlásit se můžete na: www.muzroku.cz či www.muzroku.sk

Muz roku 2011

Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR a Muž roku SR, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady osobností. Kromě toho bude zvole také Muž roku magazínu ŽENA-IN.cz, kterého vyberou samy čtenářky magazínu.

Poslední šance přihlásit se

Casting pro Českou i Slovenskou republiku a poslední možnost se přihlásit proběhne 15. května 2012 v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha, kde mezi 13.00 až 16.00 hodinou mají zájemci poslední možnost vyplnit přihlášku na Muže roku.

„Soutěž Muž roku volí opravdové muže! Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní patnáctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých, slovenských a zahraničních celebrit. Porota bude velmi odborná, složená ze známých celebrit a osobností z modelingu. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle,“ prozradil Novotný.

Co čeká vítěze?

Muz roku 2011

Muž roku 2012 poletí na mezinárodní soutěž Mister International reprezentovat danou zemi (Českou nebo Slovenskou republiku), což je jedna z hlavních cen. Vítězové obdrží další velmi atraktivní ceny. Muž roku magazínu ŽENA-In.cz obdrží dárkový balíček s obsahem v hodnotě 5.000 korun. „Ještě bych chtěl říct, že loňský vítěz Muže roku Martin Gardavský se umístil i jako druhý nejkrásnější Muž světa v Bangkoku na soutěži Mister International,“ doplnil David Novotný.

Proč přijet na finále a vydržet do soboty?

Na sobotu 25. 8. 2012 je na závěr obou akcí (Muže roku a Dne dobrých skutků) připraven slavnostní koncert Sisy Sklovské, Světlany Nálepkové, Michaely Dolinové a Michaely Noskové.

Čtěte také...

Reklama