wc netMajitelé septiků si především v letním období často stěžují na nepříjemný zápach. Účinné řešení představuje WC Net Aktivátor septiků, který na biologické bázi rozpouští tuhé složky odpadu. Při pravidelném používání tím navíc výrazně šetří náklady na vývoz septiku.

Chataři, chalupáři ale i majitelé domů, které nejsou napojeny na kanalizaci a odpadní vodu jímají do septiku, mohou být v letních měsících vystaveni nepříjemnému zápachu. Důvodem jsou tuhé složky odpadu, které mají tendenci k fermentačnímu a hnilobnému procesu. Standa Berkovec, moderátor a reportér pořadu Rady ptáka Loskutáka, k problematice dodává: „V septiku probíhá celá řada různých reakcí. Všechny ty neutralizace a regulace nás nemusejí zajímat. Pro nás je totiž důležitý hlavně bioplyn, kwc netterý v septiku vzniká při fermentaci. Ten pozná každá vaše návštěva i bez rozboru všech metanů, sirovodíků a dalších prvků, které v něm jsou. Ať už máte odvětrání svislým potrubím nebo otvíráte okénko, přivítá každou vaši návštěvu s grácií Pepina z Postřižin.“Nejde však jen o zápach. Pevné složky se v septiku rychle hromadí a ten je třeba až jednou měsíčně vyvážet (v závislosti na velikosti septiku a počtu členů domácnosti).

wc netVšechny tyto možné problémy majitelů septiků řeší oblíbený WC Net Aktivátor septiků obsahující speciální enzymy. Díky svému novému koncentrovanému složení se zvyšuje účinnost enzymů, které ještě lépe rozpouští a zkapalňují tuhé složky odpadu, zabraňují tak tvorbě usazenin a odstraňují nepříjemný zápach. Při pravidelném používání navíc není nutné septik tak často vyvážet. Za cenu necelých 16 Kč1 týdně můžete snížit náklady na údržbu jímky.

Použití WC Net Aktivátoru septiků je na rozdíl od některých podobných výrobků velmi jednoduché a bezpečné. Každé balení obsahuje celkem 16 jednorázových kapslí rozpustných ve vodě. Stačí vhodit každý týden jednu kapsli z balení do toaletní mísy a spláchnout. Není nutné míchat žádné roztoky ani s přípravkem jinak nakládat. Při použití jedné kapsle týdně zajišťuje balení WC Net Aktivátoru septiků 4měsíční péči o váš septik.

WC Net Aktivátor septiků pracuje na biologickém principu a je tak ekologicky zcela nezávadný. Nyní je navíc k dostání v novém balení, na jehož výrobu je potřeba o 16 % méně plastů.

wc netZnačka WC Net se dlouhodobě profiluje jako odborník na problémy spojené s udržováním čistoty toalet a koupelen. V roce 2005 uvedla na trh WC Net Aktivátor septiků, který je dnes nejprodávanějším výrobkem ve své kategorii a díky své kvalitě a jednoduchosti použití si neustále získává nové příznivce z řad chatařů, chalupářů i majitelů domů.

Doporučená cena jednoho balení WC NET Aktivátoru septiků se šestnácti jednorázovými kapslemi je 249,90 Kč.


1 Představuje přepočtenou doporučenou cenu 1 kapsle WC NET Aktivátoru septiků. Jedno balení WC NET Aktivátoru septiků obsahuje 16 kapslí.

Reklama