Velmi populární telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Je jím čerstvá novinka Vodafone Smart prime 7, kterou můžete pořídit v elegantním černo-stříbrném provedení. Nabízí vylepšený design, po okrajích moderní zaoblený displej, podporu LTE pro rychlé a plynulé surfování nebo třeba kvalitní přední fotoaparát na parádní selfie fotky. Jeho cena je více než šetrná k vaší peněžence – pořídíte ho za 3 277 Kč.

www.vodafone.cz

Telefon se pyšní 5palcovým displejem a HD rozlišením, které umožňuje pohodlné prohlížení obrázků a videí ve vysoké kvalitě. Skvělé fotky pořídíte hlavním fotoaparátem s 8 megapixely, s LED bleskem a s automatickým ostřením. Součástí je také vychytaný senzor OmniVision, který má na starosti konečné vylepšení fotografií a videí. Fotoaparát lze navíc aktivovat i při zhasnutém displeji – stačí jen dvojité poklepání na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely.

www.vodafone.cz

Díky nejnovějšímu operačnímu systému Android, čtyřjádrovému procesoru 1 GB operační paměti si poradí i s náročnějšími aplikacemi. Multimediální obsah pro něj také není žádnou překážkou. Poslouchat hudbu, přehrávat videa a brouzdat po sociálních sítích je díky baterii s kapacitou 2540 mAh možné na jedno nabití dlouhé hodiny. Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího oblíbeného obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE, díky čemuž může sledovat videa v té nejvyšší kvalitě bez sekání a dlouhého načítání.

www.vodafone.cz

Vodafone Smart prime 7 je nyní možné zakoupit v prodejních kanálech Vodafonu.

www.vodafone.cz

Reklama