Ať hodí kamenem, kdo se nikdy nepokecal! Stane se to občas každému a jsme z toho většinou celí pryč a honem se snažíme fleky z oblečení vyprat. A to je škoda! No řekněte, není ten červený cákanec na bílém tričku vlastně zajímavý? Originální? Ano! Dnešní doba přeje všemu, co je bláznivé. A takový je i nový moderní umělecký směr zvaný FlekArt, který má na svědomí Palmex od společnosti Henkel společně s agenturou Tribal DDB. Připojte se k němu i vy a podpořte tvořivost všech malých i velkých bryndálků a upatlánků. Skvrny a fleky byly povýšeny na umění. Tak se staňte jednou pro vždy moderní matkou a přestaňte všechny napomínat a šílet z každé skvrnky. A když se umělecké dílo zrovna nepovede, tak prostě sáhněte po Palmexu. Jeho prací síla dopřeje vašim umělcům tolik pokusů, kolik budou potřebovat. Přesvědčte se na www.flekart.cz!

Jo, to je přesně ten Palmex, který používaly naše maminky nebo babičky. Sice je mu už 42 let, ale čím je starší, tím je lepší. Zraje doslova jako víno a vy se o tom můžete přesvědčit právě teď díky FlekArtu.

Proč právě Palmex a FlekArt?

FlekArt chce přiblížit značku Palmex mladé generaci. Je to originální umělecký směr, který se zrodil ve společnosti Henkel, která je na slovo vzatým odborníkem na skvrny všeho druhu. Je to zároveň i projekt, jehož cílem je skoncovat s nudou a povýšit skvrny na umělecká díla a ještě za to umělce odměnit. Palmex známe všichni z dob našeho dětství, kdy se fleky nenosily. Dnes je všechno jinak! Fleky jsou prostě in stejně tak jako Palmex!

 

Také jste zvědaví, jak to funguje? Tak pokud to chcete vzít opravdu vážně, koukněte na www.flekart.cz Tady si všichni uznalí i začínající umělci a amatéři mohou s chutí pobryndat trička skvrnami nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Když se dílo nepovede hned podle jejich představ, použijí jednoduše prací sílu Palmexu a bryndání může začít nanovo. A až naopak uznají, že vytvořili dílo hodné těch největších malířů všech dob, zaregistrují se a pověsí ho do virtuální galerie.

 

Každý týden získá deset největších umělců, pro které hlasovalo nejvíce zaregistrovaných návštěvníků, svůj design na tričku. Ten, kdo dotáhne své umění k naprostému mistrovství a okouzlí absolutní většinu hlasujících, vyhrává cestu do New Yorku s volným vstupem do tamních galerií!

 

Koncept FlekArtu je založený především na kreativitě a hravosti. Díky novému pohledu na skvrny si jistě získáte větší přízeň především mladších členů rodiny a uvidíte, že časem bude sbírka vašich dětí obsahovat zajímavé exponáty. Pokud se vám pohled na ně omrzí, není nic snazšího, než použít prací sílu přípravku Palmex. To už totiž dávno není ten tradiční prášek z doby našeho dětství. To je moderní prací prostředek, který rozumí všem, kteří jsou mladí věkem i duchem!


Chcete získat tričko, které si sama vyrobíte pomocí zábavného programu na stránkách www.flekart.cz ? Pak se stačí přihlásit na tyto stránky a pustit uzdu své fantazii! Ten, kdo dotáhne své umění k naprostému mistrovství a okouzlí absolutní většinu hlasujících, vyhrává cestu do New Yorku s volným vstupem do tamních galerií!

Reklama