Osmdesátá léta se vracejí, a to nejen v módě, ale také v líčení. S jarními novinkami dekorativní kosmetiky od Avonu lze vytvořit dokonalý make-up ve stylu 80. let snadno a naprosto profesionálně.

Základem líčení je kvalitní make-up. Matující make-up Personal Match se nanáší stejným způsobem jako krémový make-up, ale vytváří pudrový povrch. Je to ideální produkt pro jednoduché a rychlé použití. Technologie Personal Match zajišťuje pleti tolik potřebnou hydrataci i ochranu a díky obsahu mikropigmentů kryje drobné nedostatky a vady pleti. Se zrcátkem pro kontrolu vzhledu a přiloženou houbičkou pro snadnou aplikaci se profesionální výsledek dostaví během chvilky. Matující make-up Personal Match je vhodný pro všechny typy pleti a Avon jej nabízí v pěti odstínech.

Pro bláznivá 80. léta jsou typické výrazně nalíčené oči s typickou linkou na vnitřním okraji spodního víčka a rozetřenou linkou okolo oka. Právě tohoto efektu snadno docílíte s novým produktem od Avonu. Profesionální oční linky Jillian Dempsey mají měkčí konzistenci a snadno se roztírají. Z jedné strany tužka, která dodá očím dramatický vzhled za pomoci brilantní barvy, z druhé strany speciální aplikátor pro rozetření ostrých linií. Oční linky jsou k dostání v černé, hnědé a módní fialové barvě. 

K barvě oční linky je třeba doladit odstín očních stínů. Osmdesátá léta přála pastelovým barvám (např. Odstín Breeze, Midnight Mauve), ale v nabídce Jemných očních stínů nalezneme i teplé hnědé odstíny (např. Earth nebo Exquisite). Tyto nové práškové oční stíny se hodí i pro citlivé oči. Jsou totiž neparfemované a bez obsahu mastku a jiných látek, které by mohly způsobit podráždění. Velmi jemné složení zaručuje 100% obsah čistých pigmentů. Minerální perličky rozptylují světlo, proto jsou případné nedokonalosti víčka téměř neviditelné. Pro snadnou aplikaci nabízí Avon speciální miništěteček.

Řasy maximálně zvýrazní nová řasenka SuperSHOCK s revolučním kartáčkem, který nanáší jedním tahem barvu, aniž by řasy slepil. Podle zlatého pravidla, že k výrazným očím volíme spíše jemnější odstín rtěnky, doporučujeme nanést na rty buď některý z perleťových odstínů Zjemňující rtěnky Ultra Colour Rich nebo Lesk na rty Plump Pout s „push-up” efektem nebo  Ultra Colour Rich (např. v odstínu Icy Nude, Pink Icing).

 

 

 

 

 

Reklama