Přibrala jste přes svátky nějaké to kilo? A co vaše kamarádky? Řešíte kila navíc s ženami ve vašem okolí? Praská vaše oblíbená sukně ve švech? Zapojte se do naší ankety, jedna z vás získá krásný dárek: tyčový mixér Moulinex Slim Force, a pět dalších doplněk stravy Lipoxal!

Vánoce jsou svátky jídla a pití. I když se dopředu na ně psychicky připravujeme, když skončí, většina z nás má nějaké kilo navíc. Také patříte do této skupiny? Jak s kily následně bojujete?

jídlo

Bavíte se o tomto problému s kamarádkami, kolegyněmi z práce? Jste na tom stejně? Kila vás trápí a chystáte se teď s nimi něco dělat? Nebo je vám to jedno?

Zapojte se do našeho redakčního výzkumu a odpovězte na naše otázky. Jako odměnu máme pro jednu z vás připravenou krásnou cenu – tyčový mixér Moulinex Slim Force s nástavci. Tento šikovný pomocník se vám jistě bude hodit pro přípravu zdravých pokrmů, které vám pomohou s redukcí váhy a dodržení zásad zdravé stravy.

mouli

A na pět dalších z vás čeká balíček s přípravkem (doplňkem stravy) Lipoxal, bojovníkem s nechtěnými kily.

Tyčový mixér - tento šikovný pomocník se vám jistě bude hodit pro přípravu zdravých pokrmů, které vám pomohou s redukcí váhy a dodržení zásad.

Anketu najdete v našem magazínu ZDE (klikni)

Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být u nás na stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Teprve pak se vám otevře anketa s otázkami.

jídlo

Děkujeme za vaše odpovědi a těšíme se na výsledky našeho výzkumu, se kterými vás brzy seznámíme.

Čtěte také:

Reklama