Když se Kateřina seznámila s Michalem, ihned se ho zeptala, jestli mu nevadí psi. Chtěla mít od samého začátku jasno. Nehodlala ztrácet čas s někým, komu by její milovaná fenka vadila. S člověkem, co nemá sympatie ke zvířatům, by rozhodně nebyla. Michal se nechal slyšet, že on zvířata má rád. Nic tedy nebránilo začínající lásce. Vše se zdálo být v pořádku. Po půl roce, v době, kdy se pár nastěhovat do nového bytu, si ale Katka začala všímat u Áji jistých změn v chování. Ze sebevědomého psíka se pomalu začal stávat uzlíček nervů. Nejhorší bylo, že Kateřina nevěděla, proč tomu tak je. Což vlastně neví do dnešního dne. Je ale zvláštní, že čuba se najednou Michala začala strašlivě bát. To tak, že při pohledu na něj jí mnohdy povolily všechny svěrače najednou.
5b34cb838b864obrazek.jpg

„S Michalem jsme společně dorazili domů a já se hned šla přivítat s Ájou. Michal se k ní sehnul, ale ona utekla do kouta, šel blíž k ní, až neměla kam couvnout, v tu chvíli se počůrala. Přišlo mi to divné. Hned jsem uhodila na Michala, jestli dnes, když venčil, jí něco neudělal. Urazil se. Řekl, že rozhodně ne. Taková reakce se u ní začala opakovat stále častěji. Po pár týdnech nezůstalo jen u čůrání, dokonce strachy vykonávala i velkou potřebu. To už jsem nevydržela a razantně na Michala nastoupila. K ničemu se mi ale nepřiznal. Byl z mého podezření opravdu smutný. Já i přesto mám ale podezření, že musel udělat něco hrozného, protože nechápu, proč by tohle najednou dělala.“

Momentálně je Katčin pejsek u sestry. Tam se podle všeho má dobře. Problémy s vylučováním doma se nekonají. Fenka je veselá, hraje si a nekrčí se někde v rohu, jak tomu bylo, když byl poblíž Michal. Kateřina by celou situaci ráda vyřešila, ale neví jak. Přítel se k ničemu nepřiznal a ona ho nechce třeba neprávem nařknout. Na druhou stranu se nechce vzdát ani své chlupaté lásky.

Čtěte také:

Uložit

Uložit