Studovala jsem psychologii a sociologii, protože jsem si naivně myslela, že se s doktorátem filozofie vyznám sama v sobě. Jsem totiž sadomasochistka.

Na škole mi ale bylo řečeno, že SM je něco špatného a odsouzeníhodného, vlastně jsem se nic nedozvěděla.

Vždycky jsem chtěla být psycholožkou a poznávat lidi s menšinovou sexuální orientací a být jim oporou. Po škole jsem se vdala. Mám dva kluky - 18 a 14 let. Manželství mě ale nenaplňovalo. Pořád jsem měla pocit, že jsem jiná a že chci něco víc. Tedy hlavně v sexu.

Začala jsem psát o SM pro Nei Report, For men, Markýz, později Playboy, zabývala jsem se také hermetismem pro časopisy esoterické, ale to sem nebudu plést, přestože si myslím, že sexuální magie a SM má k sobě hodně blízko ... ale popořadě.

V Nei Reportu jsem se seznámila s Kateřinou Hamrovou, která tehdy připravovala nový pořad pro Novu – TABU. Hledala nějaké atraktivní téma. Požádala mě, zda bych tam nevystoupila na téma SM. Já to vzala jako výzvu. Vystoupím a oslovím tak sadomasochisty této země. Budou mi psát, budeme diskutovat, jak žít, jak to sdělit partnerovi, jak partnera naučit s námi zacházet, budeme se setkávat – to byly moje plány. Tenkrát jsem mimo psaní učila na střední škole.

Tabu dopadlo úplně jinak, než jsem čekala. Jo. Lidi mi psali, to ano … jenomže na stůl výpověď a od manžela návrh na rozvod, se žádostí, aby soud přidělil děti do jeho péče. Důvod: moje žena je úchyl. Nepřála bych nikomu zažít, když vyjdeš na ulici a lidi na tebe výsměšně pokřikují: „Hele, to je ta úchylná doktorka!“ Tenkrát jsem se zhroutila a chtěla se dokonce zabít. Nemít děti, asi bych to udělala.

Kupodivu mě podrželi právě „úchylové“. Začali mi psát a drželi mě nad vodou. A taky moje žákyně.

Tehdy jsem byla na dně i finančně. Oslovili mě Holanďané, abych natočila první SM film. Brala jsem to. Potřebovala jsem peníze. Filmů bylo celkem asi dvanáct. Potom mi navrhli, že v Praze mají sex shop a neprosperující pornokino, ze kterého by mi udělali studio. Bylo mi to jedno. Souhlasila jsem. A tak vzniklo první SM studio v Čechách. Psaly o mně všechny noviny. Byla jsem slavná. Mezitím se vše obrátilo v dobré.

Když jsou peníze, jde všechno. Koupila jsem byt a dům a manžel zjistil, že starat se o dvě děti není legrace, a milostivě mi je předal. Měla jsem popularitu (natočili o mě film v ZDF, Peříčko, Áčko, Láskanie, dělala jsem poradce Olmerovi v Playgirls, dokonce jsem si tam i zahrála) a peníze, ale za cenu soukromí.

Všechny mé partnerské vztahy skončily dřív, než začaly. Vyhledávaly mě dva typy mužů – ti, co chtěli žít z mých peněz a nebo ženáči, kteří si chtěli užívat netradičního sexu. Zadarmo a bez zodpovědnosti. A potom šupky dupky k manželce. Takže nakonec jsem zůstala sama bez iluzí ohledně vztahu. Ono vlastně, když denně posloucháš zpovědi všech těch mužů, jak se chlubí nevěrami a perverznostmi, tak potom Ti žádné iluze ani nezbydou.

Jo. Taky mi vyšly tři knížky – Povolání domina, Kdo s koho a Jablko ze Sodomy. Teď chystám další – Láska na půl úvazku a potom první konečně z oboru. Bude se jmenovat Strach z lásky, sexu a samoty. O BDSM tam mám dvě kapitoly. Jinak tahle kniha vznikla ze zpovědí lidí, kteří se mi svěřují jak na konzultacích, tak na internetu. Mám spoustu přátel, spoustu otroků, nestydím se za mé zaměření, každému se mohu podívat do očí.

Svým způsobem bych mohla být vlastně šťastná ... nebo ne?  

Lady Aradia      

Reklama