Lenka si prožila jedny z nejhorších chvil svého života. Měsíc před narozením syna se s ní nenadále rozešel snoubenec. Vše bylo o to horší, že do poslední chvíle vůbec nic netušila. Rozchod tedy přišel jako rána z čistého nebe. Za vším měla stát jiná žena. V ten moment ale Lenku nezajímal důvod, ale samotný čin partnera, jehož jednání mu doposud zcela neodpustila. A to už téměř rok vychovává s pomocí svých rodičů syna Martina. Ani o toho partner neměl po narození zájem. Něco se ovšem muselo stát, protože najednou se objevil před dveřmi a chce, aby ho vzala Lenka zpět.
5b4f1289df818obrazek.jpgKdyž se Lenčina bývalá láska objevila před dveřmi, nevěřila vlastním očím. Bylo to prvně, co ho od rozchodu viděla. Její první reakce byla, že mu dala obrovskou facku a zabouchla dveře. Expartner se ale nevzdal a zkouší to dál. Dokonce byl už i u rodičů Lenky, kde žadonil o odpuštění. Ti mu ho překvapivě dali a teď tlačí na dceru, aby spolkla svou hořkost a také mu dala druhou šanci. Ta je ale proti. „Nechci ho zpět, a to z jediného důvodu, bojím se, že by mi opět ublížil. Po roce jsem se dala konečně nějakým způsobem do kupy, a teď bych se na něj měla usmívat, dělat jakože nic? To nejde!“ vysvětluje Lenka.

„Už jsem s ním mluvila a své rozhodnutí mu sdělila. Vypadal, že ho to zranilo, bylo mi ho dokonce i líto. Chce vidět našeho syna, s čímž jsem souhlasila. Myslím si, že každé dítě potřebuje otce, což je důvod, kvůli kterému bych ho, podle rad okolí, měla vzít na milost. Přiznám se, že s touto myšlenkou lehce koketuji, zatím ale u mě převládá spíše negativní postoj. Nějak nevím, jak se s danou situací poprat. Na jednu stranu ho nenávidím, ale i k němu stále něco cítím. Nevím, jestli chci mít po svém boku muže, který se na mě vykašlal, když jsem ho nejvíc potřebovala...“

Čtěte také:

Uložit

Uložit