Posílá i čtenářka s nickem jana.12345678. Vzpomíná na dětství, které trávila v domku, takže o zvířátka neměla nouzi. Nejzajímavější vzpomínka patří jejímu prvnímu pejskovi, který vyrostl v maxipsa

Už jako malá jsem měla strašně ráda zvířata jakéhokoliv druhu a mláďátka o to víc. Bydlela jsem v rodinném domku, takže jakmile bylo jaro, měli jsme doma spoustu králíčků, kačenek, kuřátek, koťat, která mě nikdy nenechávala v klidu, a jakmile byla příležitost, zmizela jsem ven za nimi.

m

Věčně jsem seděla u naší kočky, která měla koťátka a já si je brala do dlaní a dívala se každý den, jaký pokrok udělaly, zda už vidí, jak se mezi sebou perou a později i na jejich lovecké úspěchy. O to těžší vždy bylo se s nimi rozloučit, když jsme jim našli novou rodinu, neboť mi vždy přirostly k srdci.

Také jsem byla nadšená, když jsme si pořídili našeho prvního psa Labradora, kterého jsme měli od štěněte.K majitelce jsme se na něj byli jednou podívat a druhou návštěvu už jsme si pro něj jeli. Vzali jsme si na nějplastové umyvadlo z koupelny a těšili se, jak si ho v něm povezeme autem domů. Ovšem čekal nás šok, štěně poněkud povyrostlo a do umyvadla si sotva sedlo. Nezbylo mi nic jiného, než ho vézt na klíně a od té doby jsem se od něj nehnula.

Pes s námi bydlel v dětském pokoji, chodili jsme jej venčit, užili jsme si s rozkousanými botami, postelí, ale i s vytíráním loužiček a další psích vylomenin. Ale byly to moc krásné časy a vůbec jsem se nenudila.

Postupem času ze štěněte vyrost velký pes a musel jít ven do zateplené boudy, kde trávil už noci sám. Ovšem přes den o volném čase jsme si to zas všechno vynahradili.

n

Takže náš domov byl vždy plný zvířat, mláďat, překvapení, zábavy i běžných starostí, ale musím říct, že jsem je vždy považovala za členy rodiny a svůj život si bez nich nedovedu představit.

Občas si zajdu i do ZOO v naší blízkosti, kde se ráda podívám i na další zvířata, která nemám možnost jinde vidět. Posílám i pár fotek zvířat od nás z domu i ZOO.

n

jana.12345678

Milá jano 12345678, díky za pekný příběh a úžasné fotky

Text nebyl redakčně upraven

Reklama