obrazek.pngVydala se tedy s námi na konzultaci ke zkušené lékařce, plastické chiruržce MUDr. Veronice Hromadkové z pražské Kliniky plastické chirurgie Esthé. Líbí se nám tyto proměny, protože odstranění očních víček, ať už horních nebo dolních vždy ženě prospěje a omladí ji k její spokojenosti.

„Chirurgická úprava horních víček je běžný zákrok, jedná se o blefaroplastiku. Během tohoto zákroku se odstraňuje nejen přebývající kůže, ale i tukové váčky. Zákrok se neprovádí jen z estetických důvodů, ale často pomáhá vyřešit i různé problémy se zrakem. Kvůli nadbytku kůže na víčkách oči pomaleji zaostřují, rychleji se unaví, slzí a bolí. Paní Petře úprava rozhodně prospěje, horní víčka má dost povislá“, říká MUDr. Veronika Hromádková, plastická chiruržka Kliniky plastické chirurgie Esthé.

Petra se tedy domluvila s lékařkou na termín zákroku. Lékařka jí vysvětlila, že se nemusí bát, zákrok bude jen v lokální anestezii a bude trvat kolem 40 minut. Po zákroku Petra odejde domů a rekonvalescence bude probíhat v pohodlí domova.
607ec8278affaobrazek.png
Foto: Klára Křížová

Těšíme se na reportáž a na změnu, kterou Petra projde. S operacemi na klinice Esthé máme vždy dobré zkušenosti, proměny žen, které tento zákrok podstoupily byly skvělé a všechny byly velmi spokojené s tím, jak zákroky dopadly. Jediné, čeho naše čtenářky nebo kolegyně z redakce litovaly bylo, že na operaci očních víček nešly dříve a odkládaly ji.
607ec8434eae1obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Těšte se tedy na další článek, proměnu Petry si rozhodně nenecháme pro sebe.

Partnerem našeho tématu je Klinika plastické chirurgie Esthé. Více na Esthe-plastika.cz.
607ec86434b30obrazek.png

Reklama