Fotbalista, finanční ředitel, model, to je jen malý výčet mužů, se kterými měla Karolína krátkodobou známost. Do svých 31 let neměla vážnější vztah. Všechny její zkušenosti s opačným pohlavím byly pouze několika týdenní záležitostí. Ona sama po opravdovém vztahu toužila, ale nějak se nedařilo najít toho, který by jí vyhovoval. Kamarádky přicházely s radami, že by měla polevit ze svých nároků, což Karolínu vždy naštvalo. Byla přesvědčená, že těch pár bodů, které měl budoucí partner splňovat, nejsou nikterak extrémní. Mezi hlavní kritéria patřilo dobré finanční zázemí, galantnost, aby byl ctižádostivý, romanticky založený, uměl ženu překvapit. Mimo to musel i dobře vypadat, být statný, s líbivou tělesnou schránkou a mít vkus. Dá se říct, že to je takový všeobecný požadavek u většiny žen. Jenže ty, na rozdíl od Karolíny, jsou ochotné slevit. To ona donedávna nebyla. Pak ale vyzkoušela jinou strategii. Sama byla z výsledku překvapená.
5b1a695c77d17obrazek.png

Po další nevydařené známosti si Karolína řekla dost. Rozhodla se, že na pár týdnů vyzkouší to, co jí radí její přítelkyně. Zbavit se všech dosavadních nároků a dát šanci komukoli, samozřejmě s trochou nadsázky myšleno. Když se objevil první nápadník, Karolína ho po pár minutách konverzace odpálkovala. Nedokázala si ani trochu představit, že by s takovým mužem šla na večeři. Po pár dnech potkala Jirku. Na první pohled normálního muže, který nemá na břiše pekáč buchet ani nejezdí v drahém autě. Své telefonní číslo mu Karolína dala, to jen kvůli známé, se kterou zrovna byla. Jirka zavolal za tři dny. Pozval Karolínu na večeři, ta překvapivě přijala. Chtěla si totiž odškrtnout, že i když sleví z nároků, partnera mít nebude. A tím dokáže kamarádkám svou pravdu.

„V restauraci jsem na něm neustále hledala chyby. Má pupek, není vysoký, prostě se mi nelíbí, to byly mé myšlenky. Jedno velké plus ale měl, byl neuvěřitelně vtipný. V životě jsem se tak nenasmála. Říkala jsem si, že bude skvělým kamarádem. Čím častěji jsme spolu byli, tím víc se mi začínal líbit. Měl najednou tolik příjemných vlastností, které válcovaly mé předchozí požadavky. Asi po měsíci jsme spolu prvně strávili noc. Představovala jsem si to různě, ale on mi úplně vzal vítr z plachet. Sex s ním byl nečekaný. Užila jsme si to moc a to mě zpočátku jeho tělo spíše odrazovalo. Nyní jsme spolu téměř rok. A já musím říct, že jsem byla opravdu káča. Málem mi mezi prsty proklouzl ten nejlepší chlap, kterého jsem si mohla přát.“

Čtěte také:

Uložit