poslala k dnešnímu tématu naše čtenářka s nickem Darix. Nebyly to zásnuby nepodařené, ani zásnuby nanečisto, ale zásnuby tak trochu nedopatřením. Více už prozrazovat nebudu, dočtete se to v tomto pěkném přípsvěku

Milé ženy-in, mám čerstvou vzpomínku, která se váže k dnešnímu tématu. Tady je příběh o tom, jak jsem byla dva dny zasnoubená. Moje máma říká, že nejdřív mám vystudovat vysokou školu a na vdávání mám času dost. Čas si ovšem udělám ráda i pro své kamarády. Onehdy mi volal Petr, že musíme něco prokonzultovat o Ditě. Protože Dita, jeho přítelkyně, je moje věrná družka od mateřské školky, byla jsem zvědavá, co se děje. A dělo se ! Petr se rozhodl požádat Ditu o ruku !!

Sešli jsme se na zahrádce v místní hospůdce, dali kafe a panáka a žadač vytáhl krabičku s prstýnkem z bílého zlata a s bílým kamínkem. Byl nádherný (ten prstýnek) a já neodolala a s plnou hubou chvály si ho automaticky navlékla na prst. Následoval další panák a nekonečné povídání o tom, jak proběhne přednesení žádosti. Nezavřeli jsme klapačky a když jsme se chtěli rozloučit, upozornil mě Petr, že mám štěstí, že kleptománie není smrtelná, ale prstýnek, ať laskavě navalím.

Ano, vaše prognózy jsou správné. Nešel dolů, chtěl zůstat u mě. I když jsem ho podesáté olízla, i když jsem ho na WC namydlila a i když jsem ho namazala olejem z kuchyně v hospodě, kam jsme vtrhli jak zásahové komando, držel jak přibitý. Prst mi napuchl, srdce mi bušilo a Petr vyhrožoval, že mě zabije. Nedalo se nic dělat, se zásnubním prstenem jsem odešla domů. Ráno jsem se rozhodla jít dobrovolně na amputaci, ale pro strčení ruky do mrazáku a dalším naolejování se stal zázrak a ten darebák byl konečně dole. 

Ditě jsem se přiznala až za dlouho dobu po tom, co mi jak kometa přiletěla ukázat prstýnek ,,tak krásný, jaký jsem ještě v životě neviděla.“

Zdraví Vás Darix :)

Milá Darix, tak to byl opravdu povedený příběh.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama