nám napsala čtenářka Jana. Pokud máte pocit, že nesouvisí s tématem, tak jste na omylu. Plážové doplňky v něm hrají důležitou roli. Už jste třeba někdy viděly převlékací pytel? Čtenářka Jana ano

Dobrý den. Asi budu trochu mimo mísu , ale když jsem četla toto téma okamžitě se mi vybavil zážitek co jsem prožila já.

To bylo těsně po revoluci manžel začal podnikat a mimo jiné přes léto jezdil kombajnem a sekal obilí. Takže dovolená nepřicházel v úvahu . Jenom když zapršelo, měl volno .Takže abychom si to nějak vynahradili, jezdili jsme vždy po obědě na otočku k Máchovu jezeru.

Já jsem se namočila a šla na deku chytat sluníčko, manžel s malým synem zůstal ve vodě. Najednou se mi ztratil asi tak na půl hodiny. Byla jsem docela naštvaná, ale když mi manžel řekl, že jsou na konci pláže nudisti, tak jsme se zasmáli .

Poslední den jsme přijeli o něco později a druhý den jel zase sekat, o to víc jsem se těšila. Koupání bylo nádherný, moc jsme se vybalil a pěkně si to užili.

Jenže abych nebyl mokrá celou cestu, vždy jsem si sundala plavky. A to tak, že jsem na sebe hodila tričko a vytáhla vrchní část plavek, pak jsem si vzala sukni a pod ní si sundala spodek. Najedou se začal manžel smát a když jsem se otočila, věděla jsem proč. Ve stínu seděl pán, který tam každý den chodil s paní, ta si šla zaplavat a on měl dalekohled a koukal dalekohledem. Asi už víte, čemu se manžel smál. Ano, i když jsem od něho byla necelých 7 m díval se na mě dalekohledem. Tak jsme se zasmáli a pomalu zabalili.

Mezi tím paní doplavala zpátky a pán s ní zmizel v lese po cestičce k parkovišti. My jsme vzali věci a šli k autu. Jaké bylo naše překvapení, když jsme manžele došli. Ve stejné situaci jako já na pláži .

Jenže paní měla plavky v celku. Ale paní to měla vykoumaný. Ušila si něco jako velký pytel a pán jí ho přidržel, aby se mohla převléknout jenomže manžel, dobrák, se díval na pána a říkal si: jiný šmíruje a o svojí se bojí. V tom vypadl pánovi pytel z ruky a paní tam byla jen tak. Ještě v dálce jsme slyšeli, jak paní pána hubuje.

Jana

Milá Jano, díky za příhodu. Vůbec nejste „mimo mísu“, jak píšete. Toto téma se dá pojmout všelijak a vy jste se ho zhostila po svém. Převlékací pytel je možná i docela dobrý nápad.

Máte také nějakou příhodu s plavkami, milé ženy-in? Převlékáte se přímo na pláži, nebo chodíte v mokrých plavkách? Jaké plážové doplňky máte? Bez čeho se u vody neobejdete? Nemusí to být jen oblečení. Zajímá mě vše kolem koupání, plavání, a pobytu u vody.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama