A teď trochu z jiného soudku pro pobavení. Naše čtenářka Majka6277 nám poslala moc hezkou příhodu s roztomilým trapasem, který se stal zamilované školačce

Zdravím všechny čtenářky, pro pobavení Vám zasílám příběh, který se stal dceři mé kamarádky. S jejím svolením se o něj s Vámi podělím. Doufám, že Vám vykouzlí úsměv na tváři :-)

Tento příběh se stal 12leté Katce 3 dny před koncem školního roku. Venku byl opravdu hic. Katka bohužel ráno zaspala, takže jí zbylo jen 10 minut do odjezdu autobusu. Bezmyšlenkovitě si vzala první top, který našla ve skříni, a minisukni. Nestihla se ani podívat, jak jí to „sluší“. To byla chyba! Autobus jí málem ujel. Spolucestující si ji prohlíželi a usmívali se.

Katka si myslela, že jim jen něco přelítlo přes nos a nebrala na to ohled. Když dorazila ke škole, kde na ni čekala kamarádka Aneta, potkala svého idola Tomáše. Ten se začal na celé kolo smát. Než k ní Aneta dorazila, přivolal už skupinku kámošů. Katka pochopila, že opravdu není něco v pořádku. Tomáš na ni zakřičel: „Já tebe taky, Jahůdko!“ :-D 

Konečně se Aneta prorvala davem a odvedla Katku pryč. Teprve teď pochopila, oč jde. Její o 4 roky mladší sestra Terka napsala na Katčin top nápis: „TOMÁŠI, JÁ TĚ ŇUNINKÁM!“. A proč Tomáš nazval Katku Jahůdkou? To už si snad domyslíte sami. Ta přezdívka jí už zůstala.

Dokážete si asi představit, jak Katce bylo. Raději se hodila marod, aby se nemusela vidět s Tomášem. Jaké bylo ale Anetino překvapení, když Katce o tři dny později přinesla vysvědčení. Oznámila jí, že se u ní stavil Tomáš. Katce se omluvil a svěřil se jí, že by s ní rád chodil, protože mu přijde roztomilé, jak mu dala najevo, že se jí líbí. Od té doby jsou Katka s Tomášem nerozlučný pár a sestra Terka dostala velkou pochvalu.

Hezký den přeje Majka6277

To bylo hezké, díky moc za příspěvek

Text nebyl reakčně upraven

Reklama