5c07ac476d69aobrazek.png
Při vstupní konzultaci mě paní doktorka Singerová vyšetřila a odstranění tukových váčků mi doporučila se slovy, že se mi po operaci uleví. Tukové váčky mě netrápily nejen při pohledu do zrcadla, ale leckdy se mi s opuchlýma očima hůře koukalo. Doporučila mi odstranění tukových váčků speciální metodou tzv. přes spojivku. Výhodou této metody je především to, že se jizva ukryje uvnitř spodního víčka, a tudíž není vůbec vidět. Nevýhodou ale je, že se hodí jen pro mladší pacienty, kteří nepotřebují vypnout kůži pod očima. Při tomto postupu lékař odstraní pouze tuk, ale kůži nijak neupravuje.

Jak probíhala operace?
5c07ac7ada617obrazek.png

Nastoupila jsem ráno na kliniku, převlékla se a čekala, až přijdu na řadu. Postaraly se o mě příjemné sestřičky, které mi vše ukázaly. Potkala jsem se také s paní doktorku Singerovou a anestezioložkou, abychom si řekly, co a jak bude probíhat. Doktorka Singerová provádí operaci spodních víček přes spojivku v celkové narkóze, což jsem uvítala. Raději jsem na chvíli usnula a probudila se, až když bylo po všem. Po operaci jsem měla na obličeji chladivou masku na zmírnění otoků a modřin.

TIP: Objednejte se na nezávaznou konzultaci k operaci očních víček.

Doma jsem si oči asi 2 dny chladila. Měla jsem je oteklé a udělaly se mi modřiny, které ale postupně mizely. Mohla jsem hned používat makeup, takže jsem se nemusela bát vyjít na ulici. Po týdnu už oči vypadaly celkem v pohodě a za 14 dní byly již úplně bez otoků a modřin. Bolesti jsem žádné nepociťovala. Samozřejmě bylo oční okolí citlivé, ale dalo se to vydržet i bez léků.

A jak oči vypadají dnes?
5c07acb5b80caobrazek.png

Otoky očí a pytle pod očima mě už netrápily. Kůže se mi částečně vyhladila, ale protože můj věk byl pro tento druh operace hraniční, nebyl výsledek 100%. Proto jsem se rozhodla zhruba půl roku po operaci kůži v očním okolí trochu vypnout pomocí laseru také na klinice Asklepion. Podstoupila jsem 3 kúry laserem Fotona, který v pleti podporuje tvorbu nového kolagenu. Pleť se skutečně vypla a oči vypadají zase o něco lépe.
5c07ace6198e3obrazek.png

Pokud uvažujete ještě o operaci prsou, liposukci či faceliftu, využijte jedinečnou nabídku a naplánujte si k vaší operaci i plastiku víček za mimořádnou cenu 12 500 Kč. Vyřešíte si 2 problémy během 1 návštěvy a 1 narkózy. Ušetříte nejen čas, ale i peníze. V Asklepionu provádíme jako jedni z mála kombinované zákroky, při kterých se zbavíte několika problémů najednou.

Reklama