Když lidé vidí na ulici Báru (31 let) s přítelem, dívají se povětšinou pohrdavým pohledem. Důvodem je, že muž, který ji vede hrdě za ruku, je o 20 let starší. Právě kvůli věkovému rozdílu Bára i velmi často slýchává na svou osobu narážky, že je obyčejná zlatokopka. To je ale nesmysl. Momentální partner totiž není nikterak bohatý. Je v tom opravdu čistá láska. A proč si mladá a atraktivní žena vybrala protějšek, který je o tolik starší? Odpověď je jednoduchá, mladí koloušci Báru nepřitahují. Vždy ji to táhlo k mužům, kteří byli minimálně o 18 let starší.

5b3934e70e889image.pngFoto: Shutterstock.com

Jako dvacetiletá žabka si Bára užívala ve společnosti vrstevníků, pak ale poznala Petra, charismatického čtyřicátníka. Jeho kouzlu podlehla velmi rychle. Vztah sice dlouho nevydržel, ovšem Barbora si uvědomila, že už mladšího muže nikdy nechce. Od té doby jejím životem proplouvali ti, co byli minimálně o generaci starší. Její kamarádky se jí vysmívaly, rodiče se snažili dceři promluvit do duše. Nelíbilo se jim, že jejich holčička si vybírá protějšky, kteří by mohli být jejím otcem. To ale Báru neodradilo.

„Za těch pár let, co randím se staršími muži, jsem si na pohledy a nevhodné průpovídky ostatních zvykla. Neříkám, že mě občas neraní. Co mám ale dělat, když kluci v mých letech se mi nelíbí, nemám si s nimi co říci? Intenzivně jsem nad svou „úchylkou“, jak to někteří nazývají, přemýšlela. Občas mi někdo předhazoval, že mám otcovský komplex, ale já se svým tátou měla vždy báječný vztah, nikdy jsem nestrádala. Dokonce padla i otázka, zdali netrpím Elektřiným komplexem. Tomu jsem se už ale vysmála. A co mě tedy na straších mužích tak bere? Je to hlavně vyzrálost, zkušenosti, většinou už nemají potřebu podvádět, mohu se o ně opřít, vědí, co od života chtějí, jsou rozhodní. Celkově jsou pro mladší ženy mnohem lepším partnerem ve všech ohledech.“  

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama