5f59e06ac8946obrazek.png
Michaelu, které je dnes 40 let, od mládí trápily nehezké váčky pod očima. I když nemá skoro žádné vrásky a má velmi tenkou světlou pokožku, váčky pod očima vždy přitahovaly její pozornost. Když se usmála nebo gestikulovala při mluvení, vždy se ještě zvýraznily a vystouply. Proto se rozhodla po poradě se svou kamarádkou tuto vadu na kráse řešit.
5f59e053cc846obrazek.png
Foto před operací

Odstranění převislých očních víček nebo naopak „pytlíků“ pod očima je dnes standardní nabídkou plastických chirurgů a díky dlouholeté praxi již je tento zákrok běžným a dostupným pro kohokoliv. Proto se Michaela rozhodla svůj problém řešit a zamířila za odborníky na Kliniku plastické chirurgie Esthé.
5f59e02556761obrazek.png
Foto před operací

5f5a18ab7ee47obrazek.pngObjednala se na konzultaci, kde se jí ujal chirurg MUDr. Libor Kment. Probrali spolu stav spodních očních víček a chirurg Michaele vysvětlil, o co při zákroku jde. Upozornil jí, že má velmi tenkou a „průsvitnou“ kůži, což je také důvodem, proč jsou její váčky pod očima tak zřetelné. Domluvili se spolu na termínu operace a Michaela se těšila na změnu. Samozřejmě se trochu bála, protože od snu být krásnější už je to realita a že se blíží den „D“, kdy jí její nechtěné váčky chirurg odstraní.

Michaela nám při rozhovoru před konzultací řekla: „Váčky pod očima mi jak stárnu, vadí čím dál tím víc. Když se směju, vím, že jsou vidět ještě více a to mne trápí. Nezakryje je ani make-up, naopak myslím, že jsou pod nalíčením zřetelnější. Vnímám, že jsou hodně viditelné už od mých 35 let. O operaci jsem opravdu dlouho přemýšlela. Pořád jsem ji odsouvala, protože mám hodně práce, cestuji, vždy se našla nějaká výmluva nebo důvod, proč se to zrovna nehodilo. O to víc mne to ale trápilo, když jsem si to uvědomila. Rozhodla jsem to proto řešit. I když vím, že hojení bude bolet, to, že se zbavím váčků pod očima je silnější touha než vydržet pár dní bolesti. MUDr. Kment má mou důvěru, myslím, že budu v dobrých rukou“.

My jsme byli u toho, jak se operace plánovala při osobní konzultaci a budeme i u samotné změny, kdy se Michaela zbaví svých nechtěných váčků pod očima. Těšte se na výsledek naší proměny! Pokud i vy přemýšlíte o podobném zákroku, objednejte se na nezávaznou konzultaci.

Partnerem našeho tématu je Klinika plastické chirurgie Esthé.
5f59e001d8591obrazek.png

Více o operaci víček najdete ZDE

Naše další články:

Reklama