Svému manželovi byla vždy věrná. I po 20 letech soužití si ho váží a respektuje. Nedokáže si představit, že by v jejím životě byl jiný muž. Partner je i přesto ale přesvědčen o opaku. A není se možná čemu divit, protože Lada v něm zažehla plamínek pochyb, který v něm doutná. Ona ale nechce prozradit, kam každý týden jezdí. Natolik se za to stydí.

5b61956e94ceeobrazek.jpgFoto: Shutterstock.com

„Jezdím na psychoterapie. To je celé,“ vysvětluje Lada. Tu před čtyřmi měsíci začaly trápit jisté psychické problémy. Myslela si, že je zvládne sama, nestalo se tak. Kamarádka jí tak doporučila návštěvu terapeutky. Lada si pochvaluje, jak jí je vždy po sezení lépe, proto za ní dvakrát do týdne dochází. Manželovi nic neřekla. Jenže tomu bylo divné, že partnerka nechodí včas domů a tak si jednou počkal u ní před prací. Pronásledoval svou ženu až před dům, kde se terapeutická ordinace nachází. Takhle to udělal ještě dvakrát a měl jasno, je v tom sex s někým jiným.

„Řekl mi o pronásledování, i místě, kde mě viděl vystupovat. Já mu neprozradila pravý důvod, jen to, že jeho domněnky nejsou správné. Snažím se ho různě chlácholit, ale nedaří se mi to. Chce vědět, proč tam jezdím. Já jsem ho požádala, ať mi dá čas, že mu to brzy vše řeknu. Ujistila jsem ho, že miluji jen jeho a jiný muž v tom opravdu není. Jenže je to marné. Bojím se, že o něj přijdu, ale jak se věci mají, se mi taky říct nechce. Znám totiž jeho názor na ty, co mají psychické problémy. A není příjemný. Právě z toho důvodu se za svůj problém tolik stydím.“

Čtěte také:

Uložit

Uložit