profimedia-0499129582.jpg

Setkali jsme se v roce 1996 na filmovém festivalu v Deauville a tam mi někdo řekl, že by se se mnou chtěl Michael setkat. Byla jsem trošku nervózní a nevěděla jsem, co mi chce říct nebo jaké má pohnutky,“ řekla Catherine v jednom z rozhovorů.

Poté přišla nabídka od Antonia Banderase a Melanie Griffith, aby s nimi při příležitosti premiéry filmu Zorro: Tajemná tvář, povečeřeli. Michael využil příležitosti a Catherine se dvořil. Byl jsem totální gentleman, vzpomíná na začátek jejich vztahu. Jenže herečka si myslí něco jiného. Po skončení večírku se k Michaelovi připojila na baru a on jí prý řekl: „Víš, jednou budu otcem tvých dětí.“ Na to odvětila: „Víš, slyšela jsem toho o tobě hodně a myslím, že je čas jít spát.“

Děti nevěděly, že mají známé rodiče

Michael se tím však nenechal odradit a poslal své budoucí manželce květiny a lístek s omluvou. Trvalo ale ještě další rok, než spolu začali opravdu chodit. Jejich vztah se během chvíle dostal do pozornosti médií, a to především kvůli věkovému rozdílu. Když moje maminka vyprávěla o mužích a o lásce, nikdy neuváděla věkovou skupinu, vyjádřila se ke vztahu Catherine pro média. V roce 1999 oznámili, že je herečka poprvé těhotná.

5f6c6afc0d6cfprofimedia-0180079016.jpgFoto: Profimedia

 V roce 2003 přišla na svět dcera Carys a v tomtéž roce se pár rozhodl odstěhovat se na Bermudy. Ostrov nabídl tak dokonalé útočiště, že jejich děti ani nevěděly, že mají slavné rodiče, do té doby, než se vrátili v roce 2009 zpátky do New Yorku. „Myslela jsem si, že můj táta pracuje v restauraci a dělá palačinky, nevěděla jsem, že je herec,“ nechala se slyšet Carys.

Po návratu přišly jen problémy

Osud jako by chtěl, aby na Bermudách zůstali. Hned ten rok herec onemocněl rakovinou hrtanu, kterou překonal a o několik let později se Catherine musela léčit s bipolární poruchou. Poté Micheaela obvinila bývalá zaměstnankyně z toho, že před ní před třiceti lety masturboval. Výzvy, kterým manželé museli za poslední desetiletí čelit, byly velké, ale zdá se, že je společně posilují.
„Nesmíte vztah vzdát, když přijde první problém, protože věřte, že nebude poslední,“ odpověděla Catherine Zeta Jones na to, jaký je recept na dlouhodobé manželství.

Reklama