Přinášíme vám zajímavé články o certifikovaných světelných lampách Bioptron od firmy Zepter a jejich využití pro celou rodinu. Rádi bychom se s vámi nyní podělili o zkušenosti těch, kteří biolampu Bioptron přímo vyzkoušeli a pomohla jim.

Přečtěte si příběh paní Marie

Vsadila jsem na kvalitu a krásný vzhled výrobků Zepter

biotron

„Před sedmnácti lety mě vážné onemocnění přinutilo od základu změnit životní styl. Stala jsem se vegetariánkou, začala cvičit jógu a maximálně pečovat o své zdraví. Protože trpím na vysoký cholesterol, musela jsem ve svém jídelníčku výrazně omezit především používání tuků. Díky nádobí Zepter si můžu připravit jak chuťově, tak nutričně vynikající jídlo, a to zcela bez tuku. Vsadila jsem na kvalitu, vysokou užitnou hodnotu a krásný vzhled výrobků společnosti Zepter - výrobků, které mi nejen usnadňují a zpříjemňují život, ale především ho naplňují vitalitou a zdravím,“ říká Marie Kottová (62 let) z Prahy.

Zúčastněte se soutěžní ankety o nejoblíbenější výrobek Zepter na www.zepterclub.cz a vyhrajte jednu ze tří exkluzivních cen! Každý příspěvek bude odměněn.

bioptronAčkoli svůj životní styl jsem musela radikálně změnit už v roce 1994, na výrobky společnosti Zepter jsem narazila šťastnou náhodou až o téměř deset let později. Tehdy jsem trpěla silnou bolestí v oblasti krční páteře a zánětem šlach v lokti (tzv. tenisovým loktem). Protože jsem tyto zdravotní problémy nechtěla řešit pomocí chemie, rozhodla jsem se vyzkoušet léčivé účinky fototerapie - systém světelné terapie Bioptron. K mému velkému překvapení po několikatýdenní intenzivní léčebné kúře bolest zcela odezněla a zánět se zahojil. Dodnes Bioptron, společně s modrým filtrem, úspěšně využívám při léčení zánětlivé rýmy.

Přečtěte si příběhy dalších spokojených uživatelů certifikované lampy BIOPTRON na www.zepterclub.cz/nasi-spokojeni-zakaznici.

Chcete se o světelné terapii a léčivém světle BIOPTRON dozvědět více informací? Kontaktujte nás na e-mailu bioptron@zepter.cz. Více o produktech Zepter a kontakty na prodejce najdete na www.zepterclub.cz.