Jako spousta jiných lidí jsem snila o tom, jaké by to bylo třeba vyhrát v loterii. Chodila jsem do trafiky, zaškrtávala sloupečky a tajně doufala, že zrovna mých šest čísel vylosují. Jenže pořád nic, maximálně tak 100 korun. Člověk i přesto tak trochu naivně věří, že by mohl vyhrát. Ale trefit milionový jackpot se vážně povede jenom málokomu. U mě se všechno změnilo, když jsem se dozvěděla o loterii Korunka.

Nic nového pod sluncem

Korunka

Než jsem viděla reklamu v televizi, netušila jsem, že loterie Korunka vůbec existuje. Nejde přitom o žádnou novinku. Překvapilo mě, že funguje už 20 let, jen o ní všichni neví. Do nedávna totiž byla dostupná výhradně na pobočkách Tipsportu a Chance a tam se každý nedostane. To teď už ale neplatí, vsadit si můžete i online na korunka.eu. A právě to jsem udělala já. Opustila jsem tradiční číselnou loterii, zaregistrovala jsem se a vyzkoušela Korunku. Taky proto, že tiket stojí jenom 35 Kč. A za pár dní to vyšlo! Vyhrála jsem 2 miliony korun. Ten pocit štěstí bych přála zažít každému.

 Zábava a velká šance vyhrát

korunkaNa první pohled vypadá Korunka úplně stejně, jako loterie, kterou zná léta každý z nás. K losování se používají žluté míčky, kterých je 49. Tím ale podobnost končí. Korunka je totiž mnohem zábavnější a hlavně, hru si můžete přizpůsobit a ani nemusíte sázet tolik peněz. Můžete si vsadit jenom pár korun a všechno si vyzkoušet, stejně jako já. Nechtělo se mi utrácet za něco, co ještě neznám. Na první tiket jsem tedy vsadila jen 35 korun. Jsem trochu pověrčivá, a tak jsem vsadila čísla, která byla současně i termínem poroTiketdu mého prvního dítěte. Když jsem pak sledovala losování a padaly míčky s mými čísly, připadala jsem si jak ve snu. To přece nemůže být pravda, že vyhraju zrovna já! Jenže štěstí se na mě opravdu usmálo a já jsem si mohla dovolit pořídit si krásnou výbavičku, vylepšit bydlení, a ještě mi spousta peněz zbyla na to, abych svému miminku uložila něco na spoření.

Hraji pořád dál

Jsem důkazem tvrzení, že kdo nehraje, nevyhraje. Zkoušet štěstí člověk prostě musí a taky věřit tomu, že se na něj jeho šťastná hvězda jednou opravdu usměje. Korunka mě baví, hraju dál a myslím, že stojí za to, aby jí ostatní také vyzkoušeli. Můžete totiž sázet nejen klasickou loterii, ale i různé další hry, které vám zvyšují šance na výhru. A přitom vás to nemusí stát ani moc peněz. Navíc, když za registraci dostanete bonus 300 Kč. Zkrátka si hrajte, a to by v tom byl čert, aby ta vaše šťastná hvězda jednoho dne nevyšla.

korunka

 

Získejte 300 Kč od Korunky

Pokud i vy chcete zkusit loterii Korunka, zaregistrujte se na www.korunka.eu. Po dokončení registrace budete mít možnost sázet Korunku online a můžete získat i bonus ve výši 300 Kč. Díky tomuto bonusu si budete moci v podstatě zdarma vyzkoušet, jak hry loterie Korunka fungují.

Více informací na www.korunka.eu

Reklama