Ženy fungují podle modelu: Jakmile na tebe vztáhne ruku, udělej pořádnou scénu, anebo se s ním rovnou rozejdi. Co má ale udělat chlap, když dostane od své partnerky facku - poraďte překvapenému Jirkovi.

facka

Milé čtenářky, následující příběh je natolik šokující, že jsem se s Jirkou dohodl a uveřejňuji naši korespondenci. Samozřejmě jsem e-maily očesal od zbytečného balastu a upravil do otištitelné textové podoby...

S Jirkou se známe ze školy. Nedávno se odstěhoval za svou novou přítelkyní na Moravu, kamsi ke Znojmu. Tak si od té doby jen občas píšeme.


Ahoj, Jakube!
Představ si, Mirka mi dala facku. Byl jsem v šoku. Pohádali jsme se kvůli nějaké blbosti a Mirka začala hysterčit. Neudržel jsem se a začali jsme na sebe křičet - to už se stalo párkrát. Jenže Mirka mi z ničeho nic vlepila takovou facku, že se mi protočily panenky. Zůstal jsem stát a jen koulel očima. Asi jí to došlo, zhroutila se mi do náruče, začala brečet a omlouvat se. Věřil bys tomu?


Zdar!
Tak to teda koukám taky jako puk. Prosím tě a o čem jste se pohádali?


Ahoj!
No, byla to taková běžná hádka. Asi jsem ji začal já. Mirce vadilo, že jsem se jí v posilce málo věnoval, že prý jsem koukal po jiných a já nevím co. Tak jsem jí řekl, že to je blbost. Ježe pak jsme po sobě začali házet všemožný křivdy a bylo to tady...


Ahoj, Jirko!
Teda slyšel jsem už hodně příběhů, kde chlapy mlátí ženské, ale tohle? Jak jsi zareagoval?


Ahoj, Jakube!
Nezareagoval jsem nijak. Byl jsem z toho úplně mimo a Mirka asi taky. Hned se mi omlouvala. Tak jsem ji začal utěšovat. Tak já nevím, asi to byla blbost, co? Asi jsem jí měl něco říct... jenže jsme se k tomu už nevrátili.


Ahoj, Jirko!
A došlo k nějaké další hádce, nebo se to stalo jenom jednou?


Ahoj, Jakube!
Píšu ti to za tepla. Nechci to jen tak přejít, ale Mirka asi jo. Nevíš, jak mám na to navést řeč? Uvažoval jsem, že bych vzal Mirku někam na kafe, abychom se nehádali doma. Ty jo, mám z toho normálně strach...


Ahoj, Jirko!
Tak v tomhle ti moc neporadím, to musíš uválčit sám. Rozhodně to ale nenechávej vyšumět. Napadlo mě, že můžu tvůj příběh uveřejnit v našem magazínu - čtenářky někdy mají dobré nápady. Seš pro?


Ahoj, Jakube!
Díky za podporu. Jo, nějak to musím zvládnout. Doufám, že se to všechno spraví. Mirka je od té doby dost nesvá a moc nemluví, tak nevím. No, klidně to zveřejni, každá rada dobrá. Dík!


Co byste Jirkovi poradily, milé čtenářky. Jak si má s Mirkou promluvit? Co když se bude situace opakovat, má se s Mirkou rozejít?

Ještě doplním, že Jirka s Mirkou jsou spolu necelý rok.