Každý pracující člověk si čas od času potřebuje odpočinout. Vypnout před starostmi všedních dní, uniknout před stresem, zkrátka, nabít se novou potřebnou energií. Někomu k tomu stačí chvilky strávené v krásné domovině, někdo potřebuje vzrušení více. Získat pocit, že opět žije, nejen přežívá. Mezi takové osoby se řadí Tereza. Ta objevila kouzlo sexuální turistiky. O té jí řekla kamarádka, která tento způsob cestování praktikuje už dlouho. Tereza na erotické dovolené jezdí poslední tři roky.  Ovšem už zažila takové věci, o kterých se jiným může jen zdát.

5b17beae68944obrazek.png

„Moje první taková cesta byla do Španělska. Letěly jsme společně s kamarádkou, která mě do tohoto druhu dovolených zasvětila. Musím říct, že jsem se vůbec nestyděla za tímto účelem zemi navštívit. Nepřišlo mi to hloupé, naopak, byla jsem velmi zvědavá, těšila se.“ Druhý den po příletu potkala Tereza na pláži sympatického muže, ještě téhož večera se s ním vyspala. Bylo to dle jejích slov neskutečné. Takový sex s žádným Čechem nezažila.  Během desetidenní dovolené se vyspala ještě s jedním Španělem. Opět nepopsatelný zážitek. Pro Terezu to znamenalo jediné, už nechtěla cestovat jinak.

„Za poslední tři roky jsem navštívila deset různých zemí. V některých jsem strávila pouze víkend. Nikdy jsem ale neodjela, aniž bych se s místním mužem nevyspala. Často se mě kamarádky ptají, jak takové muže hledám. Buď se s nimi normálně seznámím nebo využiji jistou mobilní aplikaci. Nevím, co mě na tom baví víc, jestli vzrušení z lovu, z nového sbližování, nebo různorodost sexu atd. Jedno ale vím. Dokud si nenajdu stálého partnera, budu tento druh cestování praktikovat dál. Kdo to nezkusil, nedokáže si představit, co vše taková dovolená ženě poskytne. Nechci říkat, kde jsou nejlepší milenci, ale zmíněné Španělsko a Turecko za sexuální návštěvu rozhodně stojí. A jestli jsem se setkala s nějakým opovržením ze stran v mém okolí? Samozřejmě. Já si ale z odsuzování nic nedělám. Alespoň jednou budu mít ve stáří nač vzpomínat.“ 

Čtěte také: