Luxujete, vytíráte, vyklízíte komoru, myjete nádobí, utíráte poličky, zbavujete byteček prachu, myjete okna… A vaše ruce jsou pořád v akci. Při náročném jarním úklidu je zaměstnáváte různými činnostmi, namáčíte je a zase sušíte a po osušení zjišťujete, že vaše pokožka volá o pomoc. Kůže na rukou je rozpraskaná, vysušená a drobné prasklinky palčivě pálí. Značka Neutrogena nabízí řadu mimořádně účinných výrobků „Norská formule“, které byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology. Řada Neutrogena „Norská formule“ obsahuje i účinné krémy na ruce.

Krém na ruce Neutrogena je vhodný pro suché a popraskané ruce, ale také jej můžete použít na svědící a chronické ekzémové projevy na rukou. Účinky krému oceníte jak při preventivní aplikaci jednou i vícekrát denně, tak i po práci, kdy zajišťuje namáhané pokožce rukou okamžitou úlevu.
Tip: Díky vynikajícím vlastnostem lze krém na ruce Neutrogena aplikovat také na rozpraskané bradavky kojících maminek, suchou pokožku diabetiků nebo ošetření popraskané kůže na loktech, kolenou či chodidlech.

Dokladem vysoké kvality péče značky Neutrogena je, že výrobky jsou doporučovány i jako doplňková péče při určitých kožních problémech. Neutrogena krém na ruce je dokonce doporučován při psoriáze a atopické dermatitidě.

Balíček s krémem Neutrogena můžete vyhrát v soutěži J, která ode dneška probíhá!!!

Reklama