Pokud nejste jeptiška, jistě vám už z pusy utekl nějaký ten vulgarismus. Ovšem najdou se i tací, kteří sprostá slova doslova milují, a to hlavně při postelových hrátkách. Problém nastává, když to jejich partnerky z duše nesnáší.

Problém se sprostým slovníkem svého nového milého má dvaadvacetiletá Vanda. Vulgarismy, kterými ji častuje při milostných hrátkách, jí jsou nepříjemné...

woman

Vanda neví, jestli má partnera poprosit, aby v posteli mluvil slušně

S přítelem nejsem dlouho. Abych řekla pravdu, skončili jsme v posteli hned na prvním rande a od té doby si milování užíváme tak často, jak to jen jde. Skvěle nám to v posteli klape, báječně si vyhovujeme v oblíbených polohách, rytmu, zkrátka skoro ve všem.

Ono „skoro“ se vyklubalo na svět teprve nedávno, ale přesto nevím, jak se k tomu postavit. Mluvím o vulgarismech v posteli. Přítele zkrátka rajcuje, když mi při aktu šeptá do ucha sprosťárny. Když jsem poprvé zaslechla, že jsem jeho k...ička, doufala jsem, že jsem se přeslechla. Ale kočička to nebyla. A to je jeden z těch jemnějších výrazů, co používá.

Nějak vůbec nevím, co si mám o tom myslet. Už se se mnou v posteli nudí? Přečetl si o tom v nějakém stupidním časopise a teď má pocit, že mě tím snad rozpálí? Nebo je prostě jen divnej?

Opravdu si nepřeju, aby mi tohle říkal, ale nevím, jak mu to říct.

Jsme spolu jen chvíli, spojuje nás prakticky jen ten sex, tak ho nechci hnedka začít kritizovat a něco mu zakazovat. Bojím se, že by mě pak rychle poslal k vodě a našel si takovou, které by to nevadilo.

Už jsem to konzultovala snad se všemi kamarádkami, ale všechny se shodly na jediném řešení: Prý pokud to vybalil hned takhle ze začátku, je to pro něj nezbytnost. A když mu řeknu, že se mi to nelíbí, buď mě hned opustí, nebo, ještě hůř, bude kvůli mně předstírat, že to nepotřebuje. Ovšem časem mu to stejně začne chybět, takže se se mnou rozejde později, nebo si najde milenku, které to nebude vadit. Jedna vyhlídka lepší jak druhá...

Nemůžu říct, že by to byl můj „pan dokonalý“, na to se známe opravdu málo, zatím jsme dospěli jen k seznámení našich psů, ale je mi s ním moc hezky a nechci ho zbytečně ztratit. Před ním jsem byla skoro 3 měsíce sama a je moc fajn zase vedle sebe někoho mít. Navíc je fakt krásnej a s mým tělem umí úplné divy.

Takže teď zvažuji, jestli je to vážně takový problém. Třeba si na to po čase zvyknu a začne se mi to i líbit. Hlavně aby po mně nechtěl, abych mu to opětovala! Netvrdím, že jsem nějaká super slušňačka. Když mi spadne něco na nohu, také ze mě nějaké to do pr...e vyletí, ale nadávat mu při milování bych asi fakt nesvedla.

Vanda


Inspirováni Vandiným příběhem jsme se rozhodli pro dnešní téma...

Téma dne 19. 4. 2013: Milostný slovník

  • Máte s partnerem stejný milostný slovník?
  • Používáte při sexu vulgarismy?
  • Máte nějaká slova, která rozluštíte jen vy dva?
  • Jak vás partner oslovil nejněžněji?
  • A jaká slova od něj v posteli nemusíte?

Dráždivé páteční téma si zaslouží dráždivý dárek. Proto jednu z přispěvatelek odměníme hrou Kama Poker od Albi. K tomu, abyste měla šanci získat tento pěkný dárek, zasílejte své příspěvky na téma Milostný slovník nejpozději do pátku 19.4.2013 15.00 hodin na již notoricky známý e-mail Redakce@zena-in.cz. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

poker

Reklama