Lidská fantazie nezná mezí. A lidské snění jak by smet. Když se tyto dva aspekty spojí, máme tu fantazírování jak vyšité. A týkat se může všeho. Třeba i sexu s jiným mužem, ať už ve snu, nebo při milování s tím vlastním.

Eva: Jsem normální?

Tato otázka napadá Evu často. Proč? Přistihla se totiž, že poslední dobou při milování se svým manželem, se kterým je osmnáct let, myslí na jiného muže. Konkrétně na svého kolegu v práci, který se jí moc líbí, ale nikdy by mu to nepřiznala. Ví o něm, že je ženatý, má dvě malé děti, nebude pokoušet osud. Navíc ona je v manželství také spokojená a nemíní na tom nic měnit.

Když je po „všem“, tak se Eva přitulí k manželovi a v duchu si řekne, jak je to vůči němu bezohledné. Vzápětí však tuto myšlenku přebije druhou. Vždyť mu nijak neubližuje, vždyť on o tom vůbec neví.

Se svými sexuálními tužbami se svěřila také svojí nejlepší kamarádce, a ta jí řekla:
„To máš dobrý, já sním o Bradu Pittovi, to se mi nikdy nesplní. Ty máš aspoň šanci.
„Blázníš?“ odpověděla jí Eva.
„To, že si to s ním představuji, neznamená, že to s ním i zkusím. To bych tomu svému nikdy neudělala, už tak se cítím blbě, když si představuji, že je někdo druhý.“

sex

Názor odborníka

Podle sexuologa Radima Uzla je tento jev naprosto normální. Představa o tom, že se milujeme s někým jiným, než s kým jsme právě v posteli, je pro sexuálně aktivního člověka přirozená jako přijímání potravy. Eva žádné výčitky mít nemusí, jen by si měla dávat pozor, aby svého muže neoslovila jménem onoho dotyčného, to už by bylo horší.
Jinak muži v tomto ohledu nejsou také žádní svatoušci. Uvádí se, že až 80 % mužů sní při milování o jiné ženě než o té, se kterou spí. 
Toto fantazírování většinou časem samo odezní a sexuální život se zase navrátí do starých kolejí.

Přečtěte si také:

Reklama