Možná, že vám ještě pracovní doba nekončí, ale já se budu pomalu loučit. Všechny čtenářské příspěvky byly již zveřejněny a bude se losovat o výhru - Parfémovou vodu od Avon. Pokud jste zvědavé, která z vás se na ni může těšit, přečtěte si tuto novinku

Milé ženy-in, čtenářky a autorky příspěvků. Děkuji vám za pozornost i aktivní účast na dnešním vydání. Pokud bych měla shrnout své poznatky z dnešních příspěvků a stručně vyhodnotit stav přezouvání na českých pracovištích, u Žen-in by to jednoznačně vyhrály „přezůvky“. Snad je to dědictví ze školních dob, snad touha po pohodlí a komfortu, na tom nezáleží. Pantofle, bačkůrky či pohodlná obuv dnes zvítězila na plné čáře.

Děkuji vám všem za názory, a teď už přistupme k losování.

Dnes jsem poprosila opět kolegyni Sašu, aby svou šťastnou rukou vybarala jeden nick. Dnes to bude čtenářka Maryene, které posíláme novou parfémovou vodu značky Avon.

dárek

Doufám, že se jí dárek bude líbit.

Vám ostatním bych chtěla připomenout, že zítra máte opět šanci získat pěkný dárek, pokud napíšete na téma: Umí váš partner vařit, které si pro vás připravila kolegyně Lucie.

Mně nezbývá než vám ještě jednou poděkovat a popřát krásný zbytek dne.

Reklama