Přežili jste svátky ve stylu písničky Vánoce přicházejí! Týden přeskakování kostek lega, vanilkových rohlíčků rozdrobených na koberci, kost v krku i žlučníkový záchvat dědečka je za vámi. Všechno jste zvládli bez problémů a dokonce s úsměvem, i když jste zničenější než po daňové kontrole? Tak to si zasloužíte odměnu.

kafe

Sedněte si a vychutnejte si šálek lahodného espressa v klidu a bez vánočního stresu. A dopřejte si opravdovou kvalitu. Douwe Egberts Espresso je luxusní káva vhodná pro přípravu italského espressa, složená výhradně z vybraných zrnek odrůdy Arabica.

Espresso se prodává buď jako mletá, nebo zrnková pražená káva v baleních po 250 gramech. Pokud doma nemáte stroj na espresso, zkuste instantní variantu Espressa. V obchodech ji najdete ve skleněné dóze se 100 gramy kvalitní rozpustné kávy, která vytvoří bohatou krémovou pěnu. Instantní i pražená verze Douwe Egberts Espresso stojí kolem 125 korun.

kafe

Každý šálek této skvělé kávy vám přinese bohatou vůni a silnou chuť tmavě pražené kávy. Kvalitní kávou si můžete dělat radost kdykoli, takže Espresso od Douwe Egberts vám může zpříjemňovat život až do příštích Vánoc. Krásný a kávou vonící rok 2011.

Reklama