profimedia-0738775674.jpg
Foto: Profimedia

Vnučka amerického prezidenta Bidena, Naomi, se v sobotu v Bílém domě provdala za svou dlouholetou lásku Petera Neala. A i když to byla už 19. svatba, která se konala na pozemku, je to úplně první svatba vnoučete prezidenta, který je zrovna v úřadu.

Pro denní ceremonii zvolila dcera prezidentova mladšího syna Huntera, která je absolventkou práv na Kolumbijské univerzitě, nádherné bílé šaty od amerického návrháře Ralpha Laurena s dlouhými rukávy a vysokým výstřihem potažené krajkou. Róba byla doplněna extra dlouhým závojem a kyticí konvalinek, což je rodinná tradice. Její nastávající manžel měl radniční černý oblek taktéž od Ralpha Laurena.

Přítomni byli i prezident Biden a první dáma Jill Biden. „Bylo radostí sledovat, jak Naomi roste, objevuje, kým je, a dokáže si pro sebe vybojovat tak neuvěřitelný život. Jsme hrdí na to, že si vybrala za manžela právě Petra a je nám ctí přivítat ho v naší rodině. Přejeme jim dny plné smíchu a lásky, která se každým rokem prohlubuje,“ uvedli Bidenovi v prohlášení.

Zdroje: VoguePeople, New York Times