Již dávno máte pubertu za sebou, a přesto vás stále trápí nedokonalosti pleti? Objevují se tyto nedokonalosti stále znovu a znovu? Pokud zní Vaše odpověď „ano“, potom patříte mezi tři pětiny žen, které dlouhodobě trápí lesklá pleť, rozšířené póry, pupínky, zarudnutí či mikrocysty, a bude vás jistě zajímat nový vědecký objev učiněný v laboratořích Vichy.

Všeobecně se doposud předpokládalo, že za nejrůznější pupínky či jiné nedokonalosti pleti může nadměrný počet mazových žláz. Tím se také zvyšovala pravděpodobnost zanícení některé z nich a vzniku nepříjemných skvrn a zarudnutí. Poslední výzkumy však ukazují, že faktorem, který odlišuje pleť s nedokonalostmi od zdravé pleti, není počet mazových žláz, ale množství nervových zakončení v jejich bezprostřední blízkosti. Mazové žlázy jsou tak mnohem více drážděny, dochází k jejich zanícení, nepravidelné tvorbě mazu a s tím spojené tvorbě nedokonalostí.

 

 

 

Na základě tohoto objevu přicházejí Laboratoře Vichy s novou generaci hydratační péče na problematickou pleť Normaderm. Novinka splňuje všechny nároky na péči proti nedokonalostem. Je hydratující, ne tak agresivní jako péče pro adolescenty, účinkuje proti stávajícím i přetrvávajícím nedokonalostem a nabízí dvojí účinek – ozdravující a proti podráždění.

 

Tajemství úspěchu Normaderm spočívá v komplexu aktivních látek Zincadone+. Ten obsahuje zincadone, aktivní antibakteriální látku regulující tvorbu mazu, kyselinu salicylovou, která urychluje odstraňování odumřelých buněk pro hladší a jemnější pleť, a epuruline. Epuruline je nová aktivní látka přírodního původu, která umožňuje okamžité zklidnění pleti. Novinkou je také infiltrační technologie umožňující ozdravujícím a zklidňujícím látkám proniknout do hloubky pórů, a tím chránit a ozdravovat mazové žlázy. Stávající i přetrvávající nedokonalosti jsou regulovány.

 

Účinky nové péče Normaderm byly prokázány studií, ve které 50 žen ohodnocovalo pod dermatologickou kontrolou zlepšení stavu své pleti. Výsledky jsou více než povzbuzující. 80 % žen označilo svou pleť za zdravější, 76 % bylo potěšeno výraznou redukcí nedokonalostí, v 69 % případů došlo ke stažení pórů a u 82 % žen se dostavil žádoucí matný vzhled pleti.

Více informací najdete na www.normaderm.cz

 

Reklama