Jedná se o novou technologii přinášející nejen dosud nevídanou měkkost došlapu, ale zejména bezkonkurenční návrat energie nakumulované při dopadu zpět do odrazu. Tato technologie je zakomponována do mezipodešve klíčových modelů běžecké a indoor obuvi Mizuno.
5f63465c8da31obrazek.png

MIZUNO ENERZY FOAM je materiál mezipodešve, který je při své odolnosti o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % větší návrat energie po dopadu než předešlé materiály. MIZUNO ENERZY CORE je pak nejměkčí a nejpružnější materiál podešve, který Mizuno kdy vytvořilo. Je měkčí o neskutečných 293 % a zajišťuje o 56 % větší návrat energie než v minulosti použité materiály.
Mizuno současně neopouští oblíbenou a lety prověřenou technologii vlnové desky Mizuno Wave. Technologie Wave a Enerzy tak v obuvi Mizuno existují vedle sebe a vzájemně se skvěle doplňují.

S pomocí MIZUNO ENERZY FOAM tak byly vytvořeny například nejlehčí běžecké boty legendární řady Rider. Mizuno Wave Rider NEO jsou s vahou 265 g (vel. UK 8) dokonce nejlehčími Ridery, které Mizuno kdy vytvořilo.
5f6346618f333obrazek.png
Miuno Wave Sky NEO je pak jako jediná běžecká obuv vybavena vedle ENERZY FOAM také materiálem ENERZY CORE. Jde o neskutečně pohodlnou běžeckou botu zajišťující plovoucí pocit na každém kroku.

Opomenout nelze samozřejmě ani další běžecké modely jako Wave Sky 4, Wave Aero 18, Wave Rider 24 nebo závodní Wave Shadow 4.
5f634643bbb6dobrazek.png
Mizuno tradičně dominuje také na poli indoorových sportů a rovněž zde dochází k implementaci materiálu MIZUNO ENERZY do všech klíčových modelů. Wave Stealth NEO je skvělá obuv vhodná pro veškeré indoorové sporty a v nové verzi tlumí nárazy více než kdy jindy a podporuje dynamický odraz, který je při jakékoliv indoorové aktivitě vždy třeba.

Podtrženo sečteno, obuv vybavená materiálem Mizuno Enerzy rozhodně stojí za vyzkoušení.

Více informací naleznete na Mizuno.eu.
5f63467fcdab1obrazek.png

Reklama